1. .
  ankara gazi üniversitesi şenliklerinde grup yorum'un sahneye çıkması durumudur. sahneye çıkarlar ama okuldan canlı çıkabilirler mi tartışma konusudur.
  2 ... arkun
 2. .
  jenna jameson'ın kartal anadolu imam hatip lisesi'ne küreselleşme ve sürdürülebilir kalkınma konusunda konferansa gelmesi gibi birşeydir, mümkünsüzdür.
  7 ... eskicameldahaiyiydi
 3. .
  bir önceki entry'deki yaratıcılığa hayran olarak, benzer bir mantık yürütmeyle diyebiliriz ki bursa'da beşiktaş forması ile dolaşılması, küba'da abd bayraklı tişört giyilmesi, elektrik-elektronik mühendisliğine öğrenci olarak aysun kayacının kaydolması (ohş ne diyorum lan ben), karakolda polislere "hepiniz o.. ç...sunuz" diye bağırılması gibi birşeydir bu durumun gerçekleşmesi. * * *
  1 ... thomas anderson
 4. .
  gazi şenliklerine kimin geleceğine reisler karar versin, bakın ne kadar demokratik(!) bir uygulama. belki müziklerini beğenip grup yorum isterler her sene. gerçi gene milletin saçına sakalına karışmaya devam ederler muhtemelen.
  2 -1 ... filleri kurtaran adam
 5. .
  köpek dalamasına maruz kalabilecekleri için kaçınmaları gereken bir durumdur.
  1 -2 ... surahi bey
 6. .
  ali eren in guzellik salonu acmasi gibi bi durum...
  1 ... amaaslihepiyiydi
 7. .
  öğrencilerin bir kısmının şenilklere farklı bir yorum katacağı şenlikler olacaktır.jandarmanın olaylara müdahelesi kaçınılmazdır..
  1 ... tren istasyonu
 8. .
  grup yorum'un daglara gel cagrilarina gazi üniversitesinin ögrencilerinin sahneye cikarak cevap verecekleri senlik olur.
  ondan sonrası şiddet görüntüleri zaten, ha dağda şiddet ha sahnede...
  -2 ... in tyler we trust
 9. .
  grup yorumun, gruba gelmesiyle sonlanacak hadise.
  (bkz: gruba gelmek)
  1 -1 ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
 10. .
  gazi mahallesi şenlikleri olarak algıladığım olay. gazi mahallesine her sene giderler. gazi şenliklerine gitmesinler ama.
  1 ... hayatca