1. 1.
    (bkz: mustafa kemal atatürk)
    ... selenge
  2. 2.
    her geçen gün daha da çok özlenen ihtiyaç duyulan adam.
    ... rickonstark
  3. 3.
    Bugünlere gelmemizin, haklarımızla hareket etmemizin, Özgürlüğümüzün borcunu hala ödeyemediğimiz ve ödeyemeyeceğimiz atadır, paşadır. Kıymetli atamın binbir emekle Kazandığı bu ülkeyi bu Toprakları şuanda bir şerefsize hemde göz göre göre halk kararıyla bırakmış durumdayız. Atamın ve onlarca şehidimizin emekleri rte efendi saltanat kursun diyeymiş madem. Türk milleti cahildir, Türk milleti kolay kandırılabiliir! Rte efendiden sonra Anladık. Eğitim Şart arkadasım eğitim Şart. Millet sırf para kazanmak için plakasını bile malum parti olarak kodlamış. Sizin gibi soysuz şerefsizler Yüzünden Ata'mıza rahat uyu diyemez olduk! Atamın fotoğrafını görünce bile utanır oldum.
    Cahiller!
    1 ... universiteogrencisi
  4. 4.
    Bu kadar soysuza bu vatanı nasıl emanet edeceğim diye düşüne düşüne ölmesinden mütevellit gazi değil şehittir. Hadi Buyur.
    3 -1 ... carbonara
  5. 5.
    nasıl öldüğü bilinen gazidir. (bkz: siroz)
    2 -5 ... gozlerindogdugecelerime
  6. 6.
    dünya lideri recep tayyip erdoğandan kısadır.
    3 -5 ... hipnozla mutlu olan adam
  7. 7.
    üstteki yazara ithafen; deve'de de boy var ama, neyse...
    ... turkmen balasi
  8. 8.
    türkiye'nin gelmiş geçmiş en haysiyetli, şerefli, onurlu, adammmm gibi adam lideridir, nokta.
    5 ... taciturnn
  9. 9.
    gazi mustafa kemal atatürk
    4 -2 ... turkmen begi
  10. 10.
    Uzun zamandir saygi duydugum ancak bir turlu sevemedigim birisidir. Ancak son iki uc gundur hakkinda ogrendigim cok farkli bilgilerle kalbimi fethetti. Kendisine sonsuz minnet duyuyorum.
    2 -3 ... kutsal bakire