1. 1.
  ulu önder, baş öğretmen, sonsuz iyilikler sahibi yüce kişilik recep tayyip erdoğan'nın zamanla alabilme ihtimali olan ve bu ihtimalle biz mütedeyyin kesimin sevinç namazları kılmasına vesile olan ünvanlar bütünüdür.

  bilindiği üzere gazilik ve mareşallık ülkesi için çarpışan ve bu uğurda kah sakatlanan kah yaralanan gerçek müslümanlara verilmektedir (zaman zaman yalancı müslümanlara da verildiği olmuştur). bunlar; nedenle ulu önder'in birinci mavi marmara savaşından sonra ve yaşayacağımızı düşündüğümüz büyük cihatlardan sonra alması kuvvetle muhtemel o'na yaraşır sıfatlardır.

  şu saatten itibaren ulu önder'in bu sıfatlara sahip olabilmesi için gereken tüm koşullar biz gerçek müslümanlar tarafından özenle sağlanmaya çalışılacaktır. bu çalışmalar sırasında kah namazlarıylakah dualarıyla kah zikirleriyle gönül birliğimize katılan tüm mütedeyyin gerçek müslümanlara teşekkürü borç bilir dualarımızı salih amel ile göndeririz...

  önemli not: burada kendisine mareşal yahut gazi denmemiştir sadece olabilme ihtimalden bahsedilmiştir savaş çıkması ve ulu önder'in ön saflarda çarpışması ihtimali şu sonsuz ihtimaller evreninde -az ya da çok fark etmez- her zaman mevccuttur!
  8 -62 ... gecmis zaman olur ki
 2. 2.
  gazi ve mareşal elbette aynı anlama gelmemektedirler bunu aydınlığa kavuşturmak bir google kadar uzağımızdadır...
  3 -3 ... gecmis zaman olur ki
 3. 3.
  gaziyi mareşali siktir et de keşke tayyip erdoğan'ın asker olmadığını ve hiç savaşta bulunmadığını idrak edebilsek o zaman böyle sikindirik başlıklar açmayız.
  20 -2 ... cunku essegin nikinden dolayi
 4. 4.
  (bkz: sizin için atatürk neyse benim için erdoğan o dur/#10339300)

  bu duruma göre uygundur.
  ünvanı kimin vereceğini tahmin etmek zor olmasa gerek.
  hoş ne şehit oldu ne gazi denilecektir ilerleyen tarihlerde ama....
  -1 ... duygusalwampir
 5. 5.
  güldüren başlıktır.
  mareşal bir askeri ünvandır. siyasetcilere verilmez.
  3 ... kedietzsche
 6. 6.
  gerksiz bir başlıktır. şöyle ki bu ülke türkiyedir ve kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tür. bu ünvanın yakıştığı tek şahsiyet O dur. ( buradan tayyipcilere sesleniyorum atanın adını ağzınıza alırken besmele cekin ve ağzınızı çalkalayın ) geriye kalan herkes de bu ünvan sırıtır büyük gelir ayrıca mavi marmara gibi basit oyunlara kanan zihniyetlerin olduğunu görmek beni gerçekten üzüyor. şaka şaka lan hiç üzülmüyorum bu ülkede salaklarında olması gerek ki kendimizi iyi hissedebilelim.
  2 -2 ... ukala
 7. 7.
  eğer gerçekten erdoğan'ı seviyorsanız (ki öyle sanmıyorum) bunları yazmanız yanlış. çünkü insanlar gerçekten olmamış olan bir şeyi olmayacak olan bir şeye inanmazlar ve bu insanlar gerçekten yaptıklarını anlatsalar da inanılmaz.

  bir de bu nedir her yerde erdoğan. karalama kampanyası bence çünkü sahte ululuk da karalamadır. küçük düşürmedir. nitekim ordu yeşil'i fazla masal kahramanı yaparak önemsiz biri haline getirmiştir.
  1 -1 ... bihaberim
 8. 8.
  nickinin altına entry girilsin isteyen yazar. (bkz: popüler olma çabaları) (bkz: popülerlik uğruna her yol mübah)
  3 ... rochan
 9. 9.
  (bkz: zaman zaman yalancı müslümanlara da verildiği olmuştur)*
  (bkz: şakirt detected)

  Gerçekleşmesi halinde en azından yazarın bir parantezlik cümlesinin doğru olacağı hayal ürünü.
  2 -2 ... xedd
 10. 10.
  laiklik ve demokrasiyle girdiği amansız mücadeleden çıktığında kazancağı ünvandır.
  ... helbazler