1. 593.
  en son hatırladığım sakarya üniversitesinde tutunamamıştı bu parazit. topu aynı, bu tipler okulu uzatıp bununla övünür sonra gelip burada "moslomon olkolor nodon goro kolmoş yo" nutku çeker. ülkenin sırtında birer kambur.

  (bkz: yallah odtü ye)
  gerçi onun için bir seviye lazım.
  -1 ... leyte
 2. 592.
  uzun saç bırakan veya küpe takan erkeği kampüsten çıkartıyorlar diye duymuştum!
  ... ritmo
 3. 590.
  Atatürk'ün kurduğu, logosunda Atatürk'ün imzası olan, Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birisidir. Eskisi gibi siyasi olaylar olmamaktadır. Gazi Üniversitesinde Okumak hakkı da en detaylı bilgiye şu yazıdan ulaşabilirsiniz: https://tazemuhendis.net/...gazide-ogrenci-olmak.html internette daha iyi yazılmış Gazi Üniversitesi yazısı yok.
  -2 ... lifewin
 4. 589.
  Şu an okuduğum üniversite. 2yılım geçti gerçekten çok memnunum. Kampüsü bir öğrenci için ideal. Kütüphanede sınav dönemleri çalışmak gayet güzel. Kaliteli eğitimciler ve öğrencilerin olduğu Ankara'nın en güzel yerinde konumlanan Üniversite
  -1 ... dengesizbirdr
 5. 588.
  Gerek eğitim kalitesi gerek insanların algısına göre daha iyi bir üniversitede okumama rağmen aklımda kalan üniversitedir. Neredeyse tüm arkadaşlarım gazili, bir ben başka bir üniversite çatısı altındayım. Hepsinden de çok daha fazla Gazi’yi istiyordum.
  -1 ... munia
 6. 587.
  Belinde silahla okula giren reis (!) onlara yanaşın diyen hocalar (!) Komik bir üniversite.
  4 -1 ... anankim skywalker
 7. 585.
  Mezunu olduğum universitedir. Logosu Ataturk un imzasidir. Slogani gazili olmak ayricaliktir. Ataturkun emriyle cumhuriyetin ilk yillarinda kurulmuştur. Turkiyede adi sani belli, vakif universiteleri dahil toplasan 20 universiteden biridir.
  2 ... chesarasara
 8. 584.
  (bkz: kale)
  1 -3 ... alpertunna
 9. 583.
  okula verdikleri emekleri anlattılarsa emekli olunca da okulu alıp götürsünler aq. Bedava mı emek vermişler.
  2 -3 ... mahmut sezar
 10. 582.
  92 yıllık atatürkün kurduğu ambleminda gazi mustafa kemal ataturkun imzasini tasiyan cumhuriyet döneminin ilk üniversitesi yok olmak üzere önce bolucez derler sonra tamamen kapatırlar cok degerli devlet buyuklerimiz hacı bayram veli adinda yeni uni kurmak yerine gaziyi bölüyor ne hakla asla izin vermeyeceğiz.
  4 -1 ... kiviciks