1. 1.
  ankarada bulunan,robot topluluğunun baya bi iş yaptığına tanık olduğum üniversite.
  10 -5 ... trda
 2. 2.
  1926 yılında kurulan Türkiye'deki ilk öğretmen okuludur. 1982 yılında üniversite olmuştur ve halende öğretmenlik alanındaki eğitim kalitesiyle anılır.
  15 ... blackbattle
 3. 3.
  Türkiyedeki en iyi maliye bölümüne sahip üniversite

  (bkz: gazi iibf)
  12 -5 ... registerlater
 4. 4.
  mühendislik fakültesi dışında ülkücü yuvası olduğu söylenebilir.eğitimi mühendislik fakültesi dışında kalitesizdir.üniversite okunacak yer değildir ama gezi veya hatun amaçlı gidilip görülmesi tavsiye edilir.
  9 -24 ... dfy16
 5. 5.
  http://www.gazi.edu.tr
  Ankara' da ki ön yargıların aksine eğitimi tüm fakülteleriyle iyi seviye de olan üniversitemiz. Bir çok okulun eksik yönleri olduğu gibi yeterince eksiğide bulunmakta.* *
  8 -4 ... sefertasi
 6. 6.
  oldukca daginik bir yapiya sahiptir. kampus havasi bulunamaz. besevler, maltepe, emek ve golbasi gibi yerlerde fakulteleri bulunmaktadir. ozellikle muhendislik, tip, egitim (gazi egitim ve teknik egitim) ve iktisadi idari bilimler fakultelerinde egitim oldukca iyidir. soyle ki tip fakultesinin tus'ta basarisi oldukca yuksektir. bircok onemli burokrat da iibf'den yetismistir.

  muhendislik fakultesi ise eskiden ankara devlet muhendislik mimarlik akademisi (admma) olup hala da eskiler tarafindan oyle anilmaktadir. oldukca fazla teori yuklerler adama, sac birakmazlar. ornegin elektrik-elektronik muhendisliği bolumunu bitirmek icin minimum 6 yil gerekir. (kendimden biliyorum) (bkz: yoksa ben mi malim)
  5 ... fdegir
 7. 7.
  gazi üniversitesi rektörü bugün itibariyle televizyonda bir programa katılıp 70.000 kişinin olduğu bir yerde 2 kişinin kavga etmeme olasılığı çok düşüktür diyerek açıklama yapmıştır. Biz de bu bakış açısından dolayı kendisini kutluyor, madalyasını vermek için merkezimize bekliyoruz.
  11 -1 ... sipermanevra
 8. 8.
  öğrencilerinin testere satır ve döner bıçaklarıyla gezdiğini düşündürten lise evet anca lise olabilir
  (bkz: cansuyu bayramı)
  (bkz: bira)
  (bkz: saldırı)
  6 -22 ... letranger
 9. 9.
  ülKücü yuvası olduguna dair yorumları okuyup sadece gülmekle yetindim. ülkücü kişiler diye ayırdıgınız grup, azınlığı oluşturmaktadır ve bunun yanında herkesin hatırlaması gereken bir şey varki oda, TÜRKÜĞÜYLE gurur duyan kişileri dışlayıp ' ülkücü tayfası ' adını verip aslında kendi türklüğünüde hiçe sayıyordur. gazi üniversitesi artık o eski günlerinden çok uzakta, her fakültesinde çağdaş eğitim sistemi benimsenmiştir. bilip bilmeden konuşmak kolaydır, bu kadar konusulacagına gelıp gorurlerse ne kadar sacmaladıklarını farkına varırlar. GiF...
  22 -12 ... burak1905
 10. 10.
  yapı itibariyle dağınık, her sene yaşanan aptalca olaylar yüzünden imaj namına birşeyi kalmayan, eğitimi iyi ancak mühendislik-mimarlık fakülteside okuyorsanız hiçbir ülkücü faaliyetin olamamsından mıdır nedir (olay yoksa hizmet de yok) kendinizi gazinin üvey fakültesinde okuyor hissttiğiniz üniversite.
  2 -1 ... arutha