bugün

Yılmaz özdil'in itirafı ...

Bak sen şu dönen dümenlere ...

görsel

Yandaş medya, gazeteyi bırakmam için 5 milyon dolar teklif etti!
.

Tuba Emlek’in sunduğu Mercek programına katılan gazeteci Yılmaz Özdil kendisine Sözcü gazetesinde yazmayı bırakması için yapılan teklifi ilk kez Tele1 ekranlarında açıkladı! ...

Video 》

https://www.google.com/am...eklif-ettiler-169235/amp/
2.500 tl lik kitaptan yapmıştır o kadar parayı yıldo 5 milyon az gelmiştir.

Şaka maka ulan ne biçim insanlar var piyasada inanmak mümkün değil.
yılmaz kaynağı iki elinle tutup ayır tam belli olmuyor.
Neden bıraksın ki adam bir kitapla o parayı zaten yorulmadan çıkarıyor. Beş milyonu başka birine versinler mesela bana gerisini düşünmeye gerek yok.
aynısını uğur dündar da söylemişti. bana 5 verdiler de bilmem ne. bekir coşkun'a sorsan o da 5 milyon verdiler de kabul etmedim der. bu ikisinin 5 milyon ettiği yerde soner yalçın'a 10 milyon'dan açmışlardır kapıyı. emin çölaşan'a ve saygı öztürk'e de 7'şer yazalım. rahmi turan ve can ataklı'nın başı kel mi? 3'er de onlara yazıyorum. neyse işte, biraz daha yazarsam o bir aziz nesin hikayesin vardır, ona dönecek, en iyisi yazmayayım.
bıraksaydın masanın üzerine niye taşıyorsun bulmaca çözen emekli amca gibi bütün gün elinde.
Yazdığı konular hep doğru, .hiçbir zikim yiyemedikleri için çıldırıyo malum medya. Bi yalan sallıyolar yılmaz o yalanlarını ebelerinin örekesine iteliyo. Başka bi haber yapıyolar , hoşurt diye götlerinde patlıyo. Bu bir diil iki diil on diil.

Atatürk camiyi kerane yaptırdı diyolar, kanıtla lan orospu çocuğu, diyo, ses çıkarmıyolar tekrar soruyo, sana bişey sordum lan şırfıntının sıçması cevap versene, diyo ...

E buna kaç akgöt dayanabilir ?...
Az teklif etmişler. Hoş çok da teklif etseler sonuç değişmezdi.

Doğruluğundan şüphe etmeye ise hiç gerek yok. Siyasisi, sözde gazetecisi, daha düne kadar sucukçu muhasebecisi'ne söven, Özdil'in tırnağı bile olamayacak bir sürü tip birer birer reisçi oldu.

Aralarından numunelik bir kişi bile eskiden hatam şuydu, uyandım, şu sebeple yandaş oldum diye açıklama yapmaya zahmet etmedi.

Bu puştların babalarının hayrına mı döndüğünü sanıyorsunuz?
Kim söyledi bilmiyorum" Satın alınmıyacak insan yoktur sadece fiyatı farklıdır"Herkesin kendine biçtiği bir fiyat vardır. Demek doğruymuş.
az gelmiştir. tanımasak paraya önem vermeyen bir dava adamı sanacağız.
Ne para dönüyor bu işlerde amk.
Bana da birilerinin annesini bırakmam için 50.000 TL teklif ettiler kabul etmedim şimdi başlığımın altında iftiralar atıyorlar. Yapacak bir şey yok.
Yılmaz özdil'in ehehelik sözleri.

Atma ziya denilesi haber.