1. ?.
  volkan ertit öncülüğünde kurulan odtülünün elektronik gazetesi.

  http://www.gazeteodtulu.com adresinden ulaşılabilir.
  ... kedileriseviniz
 2. ?.
  odtülülerin pek eğlenceli, pek güzel gazetesi. *
  ... freedean
 3. ?.
  hiçbir kişi veya topluluk tekelinde olmadığına emin olamadığım, tamamen odtü öğrencilerine ait olduğu iddia edilen, elektronik bir gazetedir. odtüye dair yazı yazmak isteyen konuklar da gazetede yer alabilmektedir. oluşumuna eskiden kahvekremasi, kedileriseviniz gibi uludağsözlük yazarları da katkıda bulunmuştur.
  ... kahvekremasi
 4. 1.
  benim de severek okuduğum ama gazeteden öte aylık mecmua havasındaki oluşumdur.*
  ... pagan angel
 5. 2.
  şu an türkiye de var olan en önemli öğrenci gazetelerindendir. şu ana dek her türden fikirlerin özgürce yer bulduğu bir yer oldu. içindeki yazılarla sadece odtü ye değil tüm türkiye ye hitap ediyor.
  ... nickimle değil entrylerimle hatırlanmak isterim
 6. 3.
  türkiye'nin en büyük öğrenci gazetesidir aynı zamanda. 20.000 adet basılmış ve beleşe dağıtılmış birinci yıl özel sayılarının tadı halen damağımızdadır ama elbette ki çok daha güzelini yapabilirlerdi. facebook'taki gruplarından ve gazetenin künyesinden görülebileceği üzere kurucusunun volkan ertit, genel yayın yönetmeni'nin onur görünmez, gönül yayın yönetmeni ve yayın danışmanının ozan önen olduğu enteresan bir ekibin ürünüdür.

  ayrıca, şu isimler de gazete ekibinde bilimum editör, haber koordinatörü, muhabir, köşe yazarı, bilişim sorumlusu ve harici ve dahili gazete emekçisi olarak yer almaktadır: tuba bircan, iskender özatlı, vuslat ellialtıoğlu, muhammet kızıl, eda özdek, canan saka, taylan koca, tolga kurt, cumhur onat.

  --spoiler--
  http://www.facebook.com/group.php?gid=6604662239
  --spoiler--
  ... motto
 7. 4.
  volkan ertit in artık yazmadığı, yazı işleri sorumluğunu bıraktığı, sinir bozucu yazılarına dokunaklı bir "elveda" yazısı ile nokta koyduğu gazetedir.artık daha güzeldir.
  ... karamboldedans