bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  -gazetenin sayfalarına hızlı hızlı bir göz attıktan sonra,aradığına ulaşan bir insanın mutlu tebessümü belirir yüzde.
  -hemen kendi ait olduğu burcun bölümüne bakar ve derin bir soluk alarak bir yandan kahve içip,bir yandan da okumaya koyulur.
  -eğer yazılanlar;
  "bu gün çok güzel bir sürprizle karşılaşacaksınız.bu sizi çok mutlu edecek.insanlar tarafından çok seviliyorsunuz,bu sevgiyi pozitif tarzınızla elde ettiniz,bunun sürekliliğini sağlayın.güzel bir gün olacak" şeklindeyse kişi kendini güzel bir gün geçirmeye şartlandırır.
  -eğer yazılanlar;
  "çevrenizde size karşı dost gibi görünen ama sizin için hiç te iyi şeyler düşünmeyen insanlar var.kime güvendiğinize çok dikkat edin yoksa kaybeden siz olursunuz" şeklindeyse kişi etrafına kuşkuyla bakacak ve hiç suçu olmayan kişilerden uzaklaşmaya ayarlayacaktır kendini.
  -kısacası kişi hiç düşünmeden bağımlı olduğu günlük burç falı okuma işinden istemeden etkilenir ve kendini yazılanların gerçek olduğu konusunda şartlandırır.
  1 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  Okuyup okuyup gaza gelen insandır.Hemen mensubu olduğu burca gözü yönelir ve okur.Herkes okuyordur inanan inanmayan.Yazılanlar o günün nasıl geçeceğine söyler."Bugün sizin gününüz harekete geçmenin tam zamanı." ya da "bugün dikkatli olmalısınız ilişkilerinizde çıkmazlar yaşabilirsiniz."Bu görüşler çoğulukla pozitiftir ve insanı optimist olmaya zorlar.Sevgiliniz olmasa da varmış gibi düşündürür bazen.Bazen "uzaklara gideceksiniz" diye bişi yazar.Oysa bir yere gitmek imkansızdır.Önünüzde iki haftalık vizelerle takılmak zorundasınız.Bir umutla okur insan.Beklentiler ve beklentilerin verdiği yaşama sevinci.inansak da inanmasak da çoğu insan bu modeldedir.insanların 12 tip yaşam tarzı olmayacağını bilsek de.Hakkımızda söylenecek güzel sözler.Bir umut.
  1 -1 ... italiano
 3. 3.
  büyük insandır. çünkü burcun falı değil, yorumu olur.
  1 -1 ... karga
 4. 4.
  (bkz: fallara burclara inanan zihniyet)
  ... arjen robben
 5. 5.
  günlük falını internetten takip eden insandan daha gelenekçidir.
  ... lavinya_
 6. 6.
  "astrolojiye inanmam ama yengecim artı yükselenim akrep"
  ... squicy
 7. 7.
  (bkz: polat alemdar)
  1 ... kutupsal form
 8. 8.
  ziyan insandır. yazıktır. günahtır.
  ... silte
 9. 9.
  burçlara inanan insandır. e her insan da istediğine inanabildiğine göre bize nedir? bırakalım inanan inansın.
  ... shyer
 10. 10.
  ve hep aynı şeyleri okuyan insandır."bugün iş yerinde yeni ufuklara açılacaksın. yeni biriyle tanışacaksın. önümüzdeki birkaç gün kötü şeyler bekliyor." birkaç kere rastladım hep aynı şeyler.
  ... prometeus