1. ?.
  sizinle aynı görüşünü paylaşmayan yazarlardır. isterse dünyanın en boktan yazısını yazsın, bir kişi dahi okuyorsa ziyan sayılmayacaktır. insanları sırf sizlerle aynı görüşü paylaşmıyor diye susmasını talep etme hakkını nasıl kendinizde bulabiliyorsunuz anlamak mümkün değil. ne kadar meraklısınız uniformiteye.
  yoktur. böyle bir yazar yoktur. sizin fikriniz ne kadar önemliyse onlarınki de en az sizlerinki kadar önemlidir. ben tek sesliliği savunan insanların insan ziyanı olduğunu düşünmekteyim.
  3 -1 ... ramorin
 2. ?.
  insan hayatini ziyan eden odaklarin ekmeklerine yağ süren utanmadan dahili boktanliği suret-i haktanlik olarak yutturmaya calisan kişilerdir.

  görsel iletişimin yazili iletişimi tarumar etmesinden ötürü her biri bir haber kanalina kapağini atan bu kişilerin zihneyetin en siktiri boktan mevzuati bile sanki amına koyayim kıyamet kopuyormus gibi şok şok diyerek verirler.

  bunu icra ederken de mekanik bir sesle höthöt verirler ve içten içe alttan gerginlik pompalarlar. sonuc mu?

  sonuc bellidir. arkadas ahanda bu durum o kadar kaniksanmiştir ki gerginlik olmadan pireyi deve yapmadan gün geçmemekte bir kasık suda firtinalar kopmaktadir.

  ve hala bokta debelenilmekte bir cok kusak ziyan sebil ebelerininkilerini tersten görmeye devam etmek de edecektir ne yazik ki.

  engüzeli kafaya cok takmamali bugun de ömür kısaldi diyip ense yapip pekmez kaynatmak....
  2 ... mulayim
 3. ?.
  (bkz: cüneyt ülsever)

  nihat genç'in tabiriyle; yıllardır liberalizm üstüne bıkmadan usanmadan yazı yazan bu yazara liberalizm öldü deseniz intihar eder. öyle liberalizme ölesiye sevgisinden filan değil. çünkü yazacak başka hiçbir şeyi yok.
  1 ... orta boylum az yazmalim
 4. ?.
  en birincisi için;

  (bkz: ayşe arman)
  4 ... elma kurdu
 5. ?.
  aslında aklımızda hiçbir cümlesi kalmayan hiçbir yerde bir yazdığı alıntı olarak kullanılmayan tüm yazarlardır.
  misal;
  (bkz: mehmet barlas)
  adam yıllardır en büyük gazetelere en büyük tv kanallarına çıkıp yazdıkça yazıyor, konuştukça konuşuyor amma velakin ne bu adamın bir cümlesi aklımda kalmış ne de bir yerde kullanıldığını görmüşlüğüm vardır. yani en basitinden yüzlerce yorum farkı adlı program yapıldı bu adamla. her bölümünü izledik neredeyse, her bölümünden sonra tartıştık fakat birinin de -aa abi bak mehmet barlas şöyle çok akıllı bi cümle etti dediğini görmedim. yıllardır masturbasyonlarını seyrediyoruz biz bu adamların. yazık artık lan hatta ayıp...
  3 -1 ... orta boylum az yazmalim
 6. ?.
  (bkz: abdurrahman dilipak)
  ... mhrky
 7. 1.
  malesef, son yazısında, münevver karabulut cinayetine "kesik baş" cinayeti diyebilecek kadar sığlaşan ali atıf bir bu gruba girer.
  ... black weasel