bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Yazılımcıların kıl olduğu, Türk insanının da bir türlü aklının basmadığı olaylardan bir tanesi.
  Bir başlık gördük, işe yaramıyor vs. diye oturduğu yerden yorum yazan arkadaşlara hitaben bir bilgilendirme yapalım.

  Ürünlerin asıl amacı elektronik gaz pedal sistemine sahip araçlarda fabrikasyon sırasında üretimde uygulanan gecikme süreleri ve aracın tepki verme hantallığını ortadan kaldırıp, gaz potansını daha da yükseltiyor, yani var olan fiziksel gücünüzü limitlerden ve gecikme sürelerinden kurtarıp size asıl gücü verimli bir şekilde kullanmanız için olanak sağlıyor.

  Peki neden koca aracı üreten firma bunu akıl etmiyor da, dışardan birileri hop gelip bir cihaz yapıyor?
  Üreten bu aracı herkes kullanacak diye piyasaya sürüyor da ondan.. Mühendislik harikası olan araçlarınızda güvenliğiniz de düşünülerek kademeli hızlanma ve gaz pedal tepkiniz gecikme süreleriyle size yanıt verir. Çünkü bu aracı 16 yaşındaki bir genç (ABD) kullanabilir, veya 85 yaşındaki bir yaşlı bayan da kullanabilir. Risk faktörlerinin optimizasyonu ile ilgili uygulanan bu mühendislik uygulamasıyla size 1.5-2.0 saniye ortalama ile gecikme süresi olarak geri döner ve gaz tepkime cihazı ile birlikte ortadan kaldırıp aracınızı eski telli sistemlerde olduğu gibi direk sizin gücünüze sunar.

  Bu konuda tek geçeceğim ve kendi aracımda da kullandığım Pedal Commander ürününü şiddetle tavsiye ediyorum. Diğerlerini de deneyin, 2-3 tane daha isim var, kararı kendiniz zaten görünce bile vereceksiniz *
  1 ... paragons
 2. 2.
  başından sonuna kadar yazına katılıyorum. araçtaki hantallığı ve rampada bayılma olaylarını kökten çözüyor bu cihazlar. yalnız benim favorim Pedalbox. biraz fiyat olarak pahallı ama kaliteli bir ürün. fabrikasını falan gördüm adamlar film çeker gibi reklam yapıyorlar. yani tuning sektöründe baya bi leri seviyedeler. Alman mühendisleri dyno testlerin üzerinden inmiyor. tabi ayrıca chiptuning de yapıyorlar fakat hp arttırmaya gerek kalmadan gaz tepkime cihazları bu işi kesinlikle çözüyor.
  sıfır egea almıştım ve rampada bayılmasından yavaş hızlanmasından dolayı baya soğumuştum. aklımdan geçen bu kadar para verip sıfır araç alıyorum ve hantallıkla karşılaşıyorumdu. hatta direk satıp klasik bir araba almak istedim fakat pedalbox'ı deneyeyim dedim. o ara commander ve sprint booster falan da denedim. genel olarak hepsinden memnun kaldım. fakat firma olarak pedalbox güven verdiği için onu tercih ettim. şu an bir sorunum yok araç resmen ferrari gibi oldu. pedalbox commander veya sprint booster farketmez herhangi birini mutlaka alın ve aracınızda kullanın arkadaşlar. araca hiç bir zararı yok. aracınızın kazandığı performansa şaşıracaksınız.
  yazılım gibi ilerde aracınıza zarar verecek işlemlerden uzak durun.
  1 ... rahatsiz07