bugün

yalancı kalp krizi sebebidir. kalbe baskı yapması sol göğüs kafesi içinde ağrıya hatta nefes kesilmesine sebep olanbilir.
an itibariyle çektiğim ve ne yapacağımı şaşırdığım sancıdır. acile mi gitmeli? pratik yönetemlermi denemeli ? yemek yemeli mi ? yememeli mi ? gibi sorunları beraberinde getiren, insanı hareketten aciz duruma sokan sancıdır.

(bkz: çare bulan dile benden ne dilersen)
midede kurtlar vadisi çekiliyormuş gibi hissetmektir.
kalabalık bi ortamda rahatlayamama sıkıntısı.
yemek yerken yutulan hava olsun, bağırsak bakterilerinin oluşturduğu gaz olsun böylesi durumlarda biriken gazın bağırsak duvarını germesine bağlı oluşan sancıdır. hapsolan havayı bi şekilde çıkarmak lazımdır. ya yukarıdan yada aşağıdan çıkarılır. bir kısmını ağızdan çıkarsan bile bu genelde yetmez çünkü gazın çoğu aşağı kısımda birikmiştir. rahat bi pozisyon alın ve salın.
(bkz: güz sancısı)
üç dakika hiç kıpırdamadan cenin pozisyonu alın, sancınız koku halinde etrafa yayılacaktır. odanızı havalandırmayı ihmal etmeyin.
özellikle kalabalık ortamda osuramamanın verdiği sıkıntı ile birleşince çok tehlikeli olabilir. kalp riski olanlar boyna osurun.
yer elması yenir ve sabaha kadar kesintisiz osurulur. gaz maz kalmaz efendim. yaşasın dumansız hava sahası.*
(#7312572)bu sabaha kadar kesintisiz osuruğa şahit olan yazar (bkz: romantik)
çok güzel bir filmdir.

görsel
Beni şuan derste yakalayan , elden ayaktan kesen, insanı yeni doğum yapmış kadına çeviren rezalet ötesi spazm. Allahım sana geliyorum.
Yolda adım atamayacak kadar kötü hale düşürmüşlüğü vardır. Sıcak duş iyi gelir.
organların müdür seçimi yaptığı durumdur.

diğer organların müdürün göt olmasını kabul etmesi halinde geçecektir.
menkıbedir anlatılır. zamanın birinde bir sultan şiddetli bir gaz sancısına tutulmuştur. hekimler ilaçlar derdine derman olamıyormuş. ferman vermiş kim beni bu illetten kurtarırsa tacım tahtım sultanlığım onundur. türlü insan gelmiş nafile. derken mollanın biri gelip sultanın karnını ovalamış biraz okumuş sultan güzel bir yellenmiş ve rahatlamış. sultan tacını tahtını vermeye hazırlanmış. molla demiş istemem bir osurukla gelen sultanlığı neyleyim.
birinden rica edilip sırta pış pış yaptırılıp dışarı atılabilir.
rezene çayı içilerek geçirilebilecek sancıdır.
bebeklerde çözümü olmayan hadisedir. ilaçlar damlalar kısa bir sure rahatlamaya yardimci olur sadece.
Gece olur ağlar, karnını doyur, gazını çıkar, altını temizle, Bebek ikinsin ona yardımcı olmaya çalış sırtına pit pit yap, sırtını sıvazla, her şey bitince tekrar acıksin ve bu bir kısır döngü. Gece gece entry girdirsin adama.
bebeklerde çözümü olmayan hadisedir. ilaçlar damlalar kısa bir sure rahatlamaya yardimci olur sadece.
Gece olur ağlar, karnını doyur, gazını çıkar, altını temizle, Bebek ikinsin ona yardımcı olmaya çalış sırtına pit pit yap, sırtını sıvazla, her şey bitince tekrar acıksin ve bu bir kısır döngü. Gece gece entry girdirsin adama.
kalabalık bir ortamda tuttuğu zaman "ay karnım guruldadı bak yine. ama açlıktandır o yaa" dedirten lanet şeydir. sancısı da cabasıdır, kısaca küfür gibi bir şeydir.
stres kaynaklı olabilecek hede. boşalınca rahatlayıp geçiyor. spor da olur.
(bkz: güz sancısı)

bunu görerek gelmiştim , midem bulandı üstteki .
spastik kolon illeti sebebiyle an itibariyle kıvrandırandır.
Gaz çıkarınca rastlarsınız göğüsünüzün her yerine baskı yapar kalpten gidiyorum dersiniz ama gaz çıkarınca rastlarsınız.
allah belanı versin ne deyim.

sol tarafı alıp götüren şeydir.