bugün

orijinal başlık: gayliği hor gören bireylerin çocukları gay olduğu takdirde yapabilecekleri:

homofobik bireylerin, vicdansızca ona buna saldırırken, ne kadar da empatiden yoksun olduklarını kanıtlayan şeylerdir.

1) Gaylik lanetlenmiştir. Lut kavmi filandır. O yüzden bu lanetli veledi evden dışarı atmalıdır.
2) Gaylik dinimizce caiz değildir. Bu çocuk acilen karanlık bir odaya koyulmalı, bu gaylik sevdasından vazgeçene kadar hapis tutulmalıdır.
3) öldürülmelidirler. Tıpkı Allah'ın Lut kavmine yaptığından (helak etmesi) esinlenilerek acilen öldürülmelidirler. demek ki yapılacak en doğru şey budur. vurun kellelerini bunların. (Lut kavmi tecavüzcüdür, arkadaşım. Sadece gey olduğundan helak edilmemiştir yani.)
4) doktora götürülmelidirler. Tıp 1990'dan itibaren böyle bir şeyi hastalık kabul etmiyordur; ama olsun siz şansınızı deneyin. Belki tedavisi vardır. *
5) Derhal düzelmesi ve heteroseksüel olması için masum kızlarla evlendirilmelidirler. Kızların hayatı bok olacaksa da bu önemli değildir; önemli olan kolu komşu çocuğu gey bilmesin, şüphelenmesin.
6) Derhal dayak atılmalı, bu yoldan vazgeçmesi için başının eti yenmelidir. Depresyona girsin, akıl sağlığını yitirsin, intihara kalkışsın, hiç problem değil. Bir tane daha yaparsınız. tohumu sizin elinizde ne de olsa.

Ulan bir de dinden bahsetmiyor musunuz vicdansızlar. Dininiz size vicdansızca herkesi itin, yok edin mi diyor? Eğer bunu dediğine inanıyor ve üstüne bir de öyle bir dine inanıyorsanız, afferim size. Saldırıyorsunuz, bari bir kere olsun düşünün: "Ya ilerde başınıza gelirse??"

Biricik çocuğunuzun gay diye toplumdan dışlanmasını, istediği gibi yaşamasına izin verilmemesini, aşşağılanmasını ve içine kapanmasını veya gayliğini yenebileceği düşüncesiyle tonlarca yanlış yapmasını ister misiniz? istiyorsanız, lütfen çocuk yapmayınız.
allah ın sopası yok durumunun vuku bulmasıdır ki insanı yıkar.
allah muhafaza diyelim.
müstahak derim.
hayatımda bir şey'le -gay yerine bunu tercih ediyorum- hiç muhabbetim olmadı ama, üç beş sene önce, nezarette geçirdiğim bir gece, yanıma bir travesti getirdiler. (bunlar kanuna göre hala erkek sayılıyormuş.) önce ben kaçındım, konuşmak istemedim. sonra o illa konuşmaya çalışınca kabalık etmedim, bir saat mi, iki saat mi bir muhabbetimiz oldu. hikayesi uzun, özetle -ve yine her türlü kabalıktan kaçınarak- bu tür kimselerle ilgili kanaatimi söyleyeyim:

- bunlar gerçekten çok acınacak insanlar. hayatın sillesini yemiş ve belki de bir daha çıkamayacakları bir pislik çukuruna düşmüşler. yaptıkları tek şey, kölece debelenmek. (bu kısmı açıkça anlatamıyorum ama, anlayın:) evet, tamamen köleleşmişler. muhtaç bir halde, dilencilerden daha sefil bir haldeler. oysa bir erkek kendi kendine yeter. kimseye muhtaç olmadan, onuruyla, hür yaşayabilir. neye olursa olsun köleleşmek, muhtaç bir hale gelmek kötüdür.

ve tanım: oğlum yok henüz ama, olursa ve atalarına inat bir "şey" olmak eğilimi gösterirse, bir köle dünyaya getirmektense, ya onu, ya kendimi... işte bu kadar!
travesti ile gay olmanın farkını anlayamamış insanlar çocuklarını öldürecekmiş efenim. marifet gibi nezarete düştüğünü utanmadan söyleyip bir de üstüne gayliği utanılacak bir şeymiş gibi göstermez mi. işte ben buna gülerim. en azından gayler hukuken bir suç işlemiyor. Bence kendinize acıyın siz.
toplumu gayleştirme çabası içinde bulunan yazarın, kaç yaşında olursa olsun gelmiş burada ergen ergen yazılar girmesidir. bu kadar mantıksız bir düşünce de yok, böyle bir saçmalık da yok!..

sana ne denir bunlara sadece!. senin çocuğun mu? sen mi büyüteceksin? sen mi besleyeceksin? yok! bırak bana ben hallederim! sen karışma aile hayatıma. bir gayi karıştırmak en son düşüncem olurdu ayrıca...

gaylik dediğin şey; isterse tüm dünya desin ki bu normaldir, anormal değildir, hatta olmalıdır gibi birşey derse, ben hala diyeceğim ki:

hayır kardeşim! bu bir anormalliktir! bak normal dışıdır, paranormal, disnormal, abnormal ne derseniz deyin işte! bu hareketi tasvip etmiyorum ve anormal görüyorum!..

boş yere anlatmaya çabalama normal diye! kabul etmem! ne dersen de buna, önyargı da de, kalıp yargı da bana ne!
mümkündür, çünkü insan neyi yererse başın gelmeden ölmez. onun için tercihtir diyoruz, hor görmüyoruz.
ey kelime oyunlarıyla homofobikliğini kapatmaya çalışan tip! Titre ve kendine gel! Şu türkiye'de bir homoseksüel ne zaman homseksüel olmayan birine baskı uygulayabilmiştir? şu dediğinize kendiniz bile kıçınızla gülmüyor musunuz ki? toplum benim dememle geyleşecekse, zaten içinde vardır demek ki.

ayrıca senin tercihine saygısızlık da neyin nesi? Bana ne?! çocuk senin değil mi, istersen öldür. SEnin günahın, senin pisliğin. ben bunu ne kadar engelleyebilirim ki şuradan? benim yapmaya çalıştığım sadece ve sadece "empati" yapabilmen, sevgili homofobik.

komikliklerinize başka cevap yok. kusura bakmayın! homofobikseniz, fobiksiniz. yapacak bir şey yok. Umarım Allah size en femineninden böyle bildiğin nur topu gibi evlat nasip eder. O zaman şu büyük konuşmalar gelecek mi bakalım. hadi dağılın şimdi.
(bkz: Yamyam bir ailenin çocuğu vejeteryan olursa)
(bkz: hiçbir şey için büyük konuşmayacaksın)
(bkz: göte giren şemsiye açılmaz)
(bkz: sevdiğim kız bana abi deyince)
oh olur dediğim durumdur. insanı insan olarak değerlendirmiyorsa cinsel tercihleri yüzünden yargılıyorsa insanları haketmiş demektir.
(bkz: güneşi gördüm) konuya dair güzel bir yaklaşım sunmuştur.
konu hakkında etkileyici bir film için:
(bkz: american beauty)
eşcinselliğin bir seçim değil, bir yaradılış biçimi olmasından mütevellit, çocuğu olduğu gibi kabullenip, hiçbir şeye zorlamamak gerekir.
(bkz: hor görme garibi)
(bkz: serbest çağrışım)
acilen tedavi ettirmesi gerekir. götünü siktirten bir evlada kim sahip olmak isterki?
(bkz: eşcinselliğin hastalık olduğunu kabul etmeyen mal)
(bkz: eşcinselliği tercih olarak dillendiren idiot)
güncel Önemli Başlıklar