1. 1.
    Bir ihtiyaçtır.

Detaylar eklenecektir.

Simdi yengemin kardesi liseyi bitirdi sinava hazırlaniyor iki yildir. Cocukla ne zaman görüşsek hal ve hareketlerinde bir yumuşaklik seziyordum.

Adam akilli oturup konusmaya karar verdim. Ama elimde argüman yok.

Ağzı iyi laf yapan birinden kadinla seks yapmanin hazzini hatirlatilmasi gerekli. Var mi sevaba girmek isteyen bir ağzı yigit gonlu temiz bir pehlivan.
    -2 ... sirinlerim tahtani
  2. 2.
    Yumusak davranana yumusamasin gevsek olmasın ayar tutsun hatta tuvaletini bile tutamaycak hale gelmesin onu da tutsun diye iyi niyetle yaklasanlara küçük kafali damgasinin yapistirilmasini gozler onune sermistir.
    -1 ... sirinlerim tahtani
  3. 3.
    Pardon ama herkesin hayatına kimse karşımaz.

22 yaş altı ise karışabilirsiniz.. Ergenler ne zaman kumda oynamayı bıraktı da erkek erkeğe seks düşünür oldu acaba!
    1 ... ulu gossip
  4. 4.
    eşcinsellik genellikle bazı kişilerde doğuştan vardır. sonradan böyle olanlara şimdiye kadar denk gelmedim. sonradan eşcinsel olduğunu açıklayanlar aslında doğuştan öyledir, sadece tepki çekmemek için gizlemiştir, bir süre sonra saklamaktan bıktığı için açıklamaya karar vermiştir. saygı duymak gerekir. böyle insanlara müdahale etmemek gerekir.
    ... asi 1993
  5. 5.
    yahu adam afedersizin dibimi bakın altını çiziyorum dibimi dövdüreceğim diyor siz midesi geniş uludağ sözlük yazarları yok doğuştan yok hormonel vs. diyor.

yok mu şunlara ağzının payını verecek adam kalmadı mı lan?
    -1 ... sirinlerim tahtani