1. 1.
    neden yasaklanmadığını bir türlü anlayamadığım eylemin neden olduğu saçmalıktır.

şimdi ben kadınlara ilgi duyan bir erkek olarak kadınların soyunma odasına girebiliyor muyum? hayır. lakin erkeklere ilgi duyan bir erkek, erkek soyunma odasına girebiliyor di mi? evet, e heralde yani.

peki burada bir saçmalık yok mu? kırıta kırıta yürüyüp kaslarımı süzen, sporla ilgili bir şeyler sorma ayağına muhabbet kurmağa çalışan gay insanları çekmek zorunda mıyım ben. alenen taciz ediliyorum ve buna en ufak bir yaptırım yok. nerde bu devlet nerde bu millet nerde?

(bkz: yakışıklı olmanın dezavantajları)
    (bkz: kaslı olmanın dezavantajları)
    3 -2 ... nesgayfe
  2. 1.
    doğrudur, gayler erkek giyinme odasına girerek bu saçmalığa son vermelidir.
    1 ... monk of monkmountain
  3. 2.
    Lezbiyenlere de kadın soyunma odasında giyinmeleri izin verilmesin bu mantıkla gelsinler erkek soyunma odasında biz erkeklerle birlikte giyinip soyunsun lezbiyen kardeşlerimiz.
    2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 3.
    erkek ve kadın soyunma odaları esasında cinsiyet farklılığından dolayı değil seks, etkileşim mevzusundan dolayı ayrılıyor. o halde hetero ve gay insanların da aynı cins olmaları da bir şey fark ettirmiyor, mantık aynı.

be sebebden dolayı olması gereken soyunma odalarını kadın, erkek ve top şeklinde ayırmaktır.
    2 ... nesgayfe