bugün

hayırdır? chp'liler osmanlı torunu olduklarını mı söylüyorlar?

bir de ak-lgbt hareketi ne iş?
iyesta bunu beğenmedi..
şu trollemelerine ''isviçre'li bilimadamları'' kalıbını kullanıpta bilimsellik katmaya çalışanlara da ayrı bi ayar oluyorum ha.

hadi diyelim var öyle bişey, kişinin cinsel tercihi ile siyasi görüşünün ne alakası var lan embesil diye de sormak istiyorum fütursuzca...
Cemil ipekçi: Bir daha AK Parti'ye oy yok
iki dönem AKP'ye oy verdiğini söyleyen modacı Cemil ipekçi, 'Güzelim ülkemize yazık oluyor. Vatandaş siyasi iktidarlara olan tepkisini sokakta değil sandıkta göstermeli' dedi

https://t24.com.tr/haber/...-ak-partiye-oy-yok,246816
Çoğunun işıklı, modern, çağdaş, cinsel tercihlerini özgürce yaşayan bireyler olmasından dolayıdir nonoslar. Bu yüzdendir ki topların ekseriyeti chb lidir. Şimdiye kadar hiş kendini vurduran akepeli görmedim mesela. B i k t i m!!!
akepeli olanı da az değil.
Gizli gaylar ise mhp ve akpli.

Gizli gay sayısı normal gayların 100 katı olduğu söylentileri mevcut.
asla kesin olarak kanıtlanamayacak iddia. hepsini tanımadan yorum yapmak anlamsız olur. hem gay olmak yanlış bir şey mi ? önemli olan birinin iyi kalpli olmasıdır.
Kaynağın nedir tam olarak?

Bizim lisede doğulu oğlanlar vardı. sürekli birbirlerine dayıyorlardı sonra da millete adamlık dersi vermeye kalkardı bu tipler.

Bir gün bu tipler millete adamlık dersi vermeye çalıştıkları zaman bunları tahrik edecek şeyler söyledim. Millete rezil olmaya başladıkları zaman bana "Sen nereden bilirsin Yahudi o..." Demişlerdi.

Bak şu hayatta hassas olduğum tek konu Yahudilik/Musevilik gittim bu tiplere fake hesaptan yazıp nudelerini almıştım.(Arkadaşlarımda yardımcı oldu)

Ondan sonra bu yaratıkları tehdit etmiştim bunlarda g*t korkusuna bana iyi davranmaya başladılar.

O yüzden gaylerin CHP'li olduklarını söylemek yanlış olur. Zira bu tipler Muhafazakar-HEDEP'li tiplerdi.
Bizim Kürt hüso HDP li ama, naaber!
Helak olmasını isteyenleri mi destekleyeceklerdi?
güncel Önemli Başlıklar