1. 1.
    Ruhlarındaki renkliliği temsil eder.gelgelelim yine de düşünemiyorum 35 yaşındaki bir adam dibini nasıl dövdürür.
    5 -1 ... cali gula
  2. 2.
    Gökkuşağını sahiplenme olaylarını ve biz renkliyiz muhabbetini hiç anlamıyorum. homofobik değilim ama bi siktirin gidin.
    5 ... dillinger
  3. 3.
    Yurtdışında ibne turnusolu. Misal birisinin arabasında, anahtarlığında, şemsiyesinde, çantasında bu dalgadan mı var tamam o zaman ben ibneyim sen de ibneysen tokuşalım anlamı taşır. Bu yüzden bu kişilere karşı mesafeli olun, sizin insaniyet gereği göstermiş olduğunuz Güleryüz, basit iyilikler kur yapıyormuş gibi algılanabilir.
    2 ... centurion
  4. 4.
    Yanı diyorlar ki biz yanar döner kişileriz. Biraz öyle bir böyle.

Sizin de nesliniz kurur.
    2 -1 ... promer
  5. 5.
    Sayelerinde artık gökkuşaklı kıyafetler giyememenize sebep olan temadır.
    1 ... expandera
  6. 6.
    Triggered.
    1 ... rtrn
  7. 7.
    lgbt haktır, susma haykır!
    2 -1 ... prikonch
  8. 8.
    Temeli, Gökkuşağı altından geçen cinsiyet değiştirir ütopyasına dayanır.
    1 ... judas
  9. 9.
    amerika birleşik devletlerinde halka açık yerlerde ( örneğin tuvaletler ,otobüsler ,restoranlar ) ayrımcılığın ,faşizmin simgesi olan tabelalar da ''colors(renkliler) '' yazardı ..
    bu devlet politikası idi , colors.. (siyah amerikalılar, kahverengi meksikalılar ve orta amerikalılar ,kırmızı amerikan yerlileri hatta bazen engelli insanlar)
    abd'ye en geç gelen renk sarı idi yani çinlilerde bu ayrımcılıktan nasibini aldı.

beyazlar sırf derilerinin renkleri beyaz diye kendilerini üstün sanıyorlardı ..

colors renkliler .. !!!!!!

beyazlık taslayanlar şimdi amerika'da fazla kalmadı çoğu yerde en ufak bir ırkçılık tepki görüyor ırkçılık lanetleniyor ama yinede ayrımcılık abd ve kanada'da sürmekte

ve onlara inat gök kuşağı bayrağı her yerde dalgalanıyor.

ırkçı pisliklere inat.

geçit yok..
    3 ... baris hemen simdi