bugün

aşk. tanım aşk.
su hayatta sanırım tek fanı olduğum kadın diyebilirim. belki gaye unutur tüm şarkılarını, ben unutmam. oyle bi keko faniyim. kafaya sanatçı isimli bant baglamali bi konser hakkımız olsa, ben senden yana kullanırdım gaye.
hayatımda boyunca gittiğim ilk konserdeki sanatçıdır.
Güzel kadınmış teşekkürler.
Lez mi acep ...

Hesabından lgbt paylasimlari yapmış.
saman alevi gibi parlayıp erken sönmüş şarkıcı. ee demet akalın değil sonuçta 1 asır geçse de şarkıları unutulmasın açık ve net.
cihangir solcusu profili. sevmiyorum. hayatı boyunca bolluk içinde yaşamış boş biri gibi tavırları var.
illuminati der kapatırım.
maltepe orhan gazi lisesinde *orta okul sınıf arkadaşım.

kendisinin çıkış parçalarından birisi de atamdır. yıl 1997 falan.
Safi burun aq.

Şaka bir yana sesi de tarzı da kendi de çok güzel bir sanatçı, Son şarkısı isyan manifestosu ve ona çektiği klip de bunu doğrular nitelikte.
caner özyurtlu nun loş sohbetler youtube kanalına geçen yıl konuk olmuş müzisyen. yeni izledim. epey dağınık bi sohbet olmakla beraber bi gaye su akyol dinleyicisi olarak mutlu mesut izledim. inanılmaz yetenekli bi kadın olduğunu düşünüyorum. japonya nın bi kasabasındaki festivale davet edilecek kadar uluslararası müzik yapıyor. hem de bizim sözcüklerimizle, bizim hislerimizle... muazzam.
galaksi gazinosuna götürüp götürüp geri getiren...

burdan evlenme teklifi ediyorum kendisine.
hem sesine, hem tarzına aşığım bu kadının!
Rakı sevenlere hitap ediyor demiş yukarıda biri. Sigara bile içmiyorum ama çok sevdim şarkılarını…

insan en çok en sevdiklerinden yara alıyor, farkında olmadan, istemeden en çok sevdiklerini hırpalıyor. En sonunda yalnız kalıyor…

https://youtu.be/NikU81CfZYc
Geçtiğimiz günler de cuma günü için ne plan yapsak diye bakınıyorken bu ablamızın konserin de 1 alana 1 bedeva kampanyasi olduğunu gördüm ve hadi alak ne kaybederiz dedik ve arkadas ile aldık. Youtube da bakindim gitmeden şarkıları milyonlar ile izlenmiş oh güzeldir dedim açıkçası ne müzik tarzından ne de şarkılarından bir şey anlamadım. Her türlü müziği severim ama en ufak bir haz almadım bu ablanın şarkılarından. Neyse ki 1 tane gamzedeyim deva bulmam şarkısına yorumunu gördüm onu beğendim çokta sevdiğim bir şarkı zaten ablamiz da güzel yorumlamış.
Konser günü geldiğinde telefonuma tribunu kapattik sizleri bir üst katagori olan saha icin de misafir edeceğiz diye mesaj geldi beklenen ilginin olmadigini orada anladik neyse saati geldi neredeyse bütün şarkıların aynı melodi olduğu sözlerini hic anlamadigim ilk 4 5 şarkısını dinledik heyecanla gamzedeyim deva bulmamı demesini bekledik hic olmaz ise boşa gelmiş olmamak için bizim gibi bekleyen bir seyirci de bağırdı ama cevap olarak bugün o şarkıyı söylemeyeceğini ve hep kendi şarkılarını söyleyeceğim demesi üzerine 5 şarkı yeter diyip bugüne kadar gittiğim en sıkıcı konserden direk çıkış yaptık.
Karı güzel de değil zaten . iyi yapmışım kanka.
aşk şarabın düşle dolsun.
en son meşhur amerikan radyosu kexp 'in youtube işine konuk olan şahane müzisyen. seattle'da yayin yapan bir radyo kexp. genelde alternatif rock ağırlıklı çalma listesi vardır. hem canlı performans hem de sohbet harika. as bayrakları as *
link i de yeşillendirelim efendim.

https://www.youtube.com/watch?v=BT27ZQdEEjk
"Feminist olduğum için gurur duyuyorum" demiş.

görsel
Tarzı çok farklı.
dünyada burnunun estetik olup olmadığını merak ettiğim tek kişi olabilir. aslen trabzonluymuş sanırım, fonetip karadeniz var ama o tombiş burun karadeniz olamaz.

şaka bir yana, muhteşem bir sesi olan, çok yetenekli bir şarkıcı. geçtiğimiz aylarda neşet ertaş'ın böyle olur mu'sunu coverlamış. umarım daha fazla türküyü yeniden yorumlar, çünkü sesi o absürt alternatif şarkılardan ziyade türk sanat müziği ve arabeske daha çok yakışıyor.

insan bazen de neye yatkınsa onu tercih etmeli.