bugün

Garip değil. Normal.
ve oyum hadepe diye devam etmesi gereken kişi söylemi.
Ben değilim ama bende duyuyorum.
"destekliyoruz ailecek birader." dediğimdir. beline kuvvet.
Tercih ile yönelim farkını bilmeyen muhtemelen ağır hetero yazar beyanı.

Sözlük dediğin trolsüz olmaz zaten..
bir gayin kendi dşüncesini anlatan beyandır. ama bu gurur duymak olayına gelince. duy kardeşim yine duy ama bu kadarda dillendirmene gerek yok git yaşa nerde yaşayacaksan. ben şahsen, kınamam ama desteklemem de.
"gay ım" diye yazılmasından yola çıkarak, yazan kişinin kelimeyi "gey" değil, bildiğin "Gay" diye okuduğunu tahmin edip felaket rahatsız olduğum başlık.
ibneliğin yavaş yavaş normalleştirildiği ülkemizde yaşayan, ibnelerden birinin beyanatı. Git az ötede gurur duy arkadaşım. Eskiden toplum dışlardı böyle tipleri; yavaş yavaş seslerini çıkarmamaya başladılar, hani tasvip etmiyorlar ama bana dokunmayan yılan bin yaşasın misali seslerini de çıkarmıyorlardı. Sonra normal görmeye başladılar, hatta saygı duymaya. Geçenlerde 2 tane gay dergisinin yayın hayatına merhaba dediğini duydum, artık bundan sonraki aşama ibneliğin zorunlu olması bak hacı konu pis yerlere gidiyor, demedi demeyin he.*
(bkz: ılık babam afedersin)
kullanımı her ne kadar dilimize uygun olsa da "bunun ile" yerine "bununla" kullanılsaydı daha doğru olacaktı sanki.

Konuya gelirsek, kadınların dünyada istatiksel olarak eşcinsellerden daha fazla ezildiğini dikkate alırsak, onların da "Kadınım ve bununla gurur duyuyorum" demesini beklememiz gerekir. Kadına açık veya örtünmüş olup olmamasını aldırmaksızın her hareketine ahlaksız gözüyle bakan toplumsal yapıyı dikkate alacak olursak her kadın kendiyle gurur duymalıydı. Kadın olmakta gurur duyulacak ne var ki? Katlanılan zorluklar mı? Daha büyük talihsizlikler yaşayan insanlar erkek kadın eşcinsel farketmez, onlarında ben buyum ve bununla gurur duyuyorum mu demesi gerekir? Anlamsız bir gurur bu, anlıyorum "gay pride" ama kökeni olmayan anlamsız bir gurur. Kusura bakma kardeşim.
- gururluyum abi
+neden lan ?
-yhaa erkek götü çok hoşuma gidiyo.
az otede oyna cocugum denilesi yazar beyani.
Yakasına altın görünümlü çikolata takılıp maharetlerinin kumsalda sergilenmesi için pistten indirilen sünnet çocuğu beyanatı.
(bkz: erkek adamın erkek sevgilisi olur)
Yürü be.
(bkz: delikanlı adam delikanlıyla takılır)
Kadın olduğumdan gururluyum gibi bir cümle, velakin gereksiz. Bir üstünlük,sidik yarıştırma cümlesi.
Ülkedeki homoseksüeller kabullenilse, heteroseksüeller de daha özgür olacaklar halbuki.
(bkz: gay pride) diyorlar.
sözlüğü ılıtan açıklamalardır.
hayat bir kere ve sen nasıl mutlu isen öyle dedirtir. insanlar cinsel,dinsel,siyasal tercihleri ile ötekileştirilmesin dedirtir. bu bir hastalık değil ve tamamen doğal,fizyolojik birşey dedirtir. dedirtir de dedirtir..
gurur duyacak başka birşey bulamadın mı dedirtir.
(bkz: gaynımda var aynısı)
(bkz: fazla gurur göte vurur)
(bkz: hoş geldin harun abi)
(bkz: gayımbirader)
saygılar..

(bkz: oo götün güzelmiş güle güle kullan)
gaylığın bir insanlık suçu olmadığını bilen ve türkiye'de daha rahat, özgür yaşamak isteyen, bir erkek ile el ele tutuştuğunda rahatsız eden bakışlardan uzak durmak isteyen insan beyanı.

gurur duyuyorum. çünkü gay olmam hastalık değil bir tercihtir. tercihim nedeniyle beni aşağılayamaz, küçük göremezsiniz.

bilmek isteyenler için:

(#27288730)
(#27288600)