1. 1.
  o cayır cayır yanan hamamda keselenen şahsın soğuk terler boşaltmasına sebep olan zat.

  Tellağın gay olma ihtimalinin yüksek olduğunu yaşayarak öğrenen keselenen kişi eğer gerginlik çıkartmak istemiyorsa kalın ses tonuyla: ''tamam birader yeter bu kadar'' der.

  Ancak genelde böyle olmaz. Hareketlerinin cinayet sebebi olmasından dolayı genelde sağlam dayak yer bu ibne. işin kötüsü, dayak yerken bile haz alarak dayak atan kişiyi iyice zıvanadan çıkarmasıdır.
  ... zirvanindaniskasi
 2. 2.
  işini severek yapan insandır.
  2 ... paranoyak sizofren
 3. 3.
  türkiye ye gay turizmi konusunda çok büyük katkılar sağlayabilecek bir konsepttir kendileri. nesi meşhur ülkenin? hamamları. vereceksin hamam filmini avrupa kanallarından, vereceksin adından kırkpınar yağlı güreşlerini ve onları izlemeye gelen gay lerin övgü dolu röportajlarını. vereceksin arkasından bizim bu gay tellağın hamamda kese yaparken gülümseyen feminen bakışlarını, arka fonda tarkan çalarken. fatih üreğin yılan dansıyla bitireceksin reklamı. yok ama yok, alternatif kaynaklara yönelme diye birşey yok. varsa yoksa antalya. azra akın, atlar laleler.
  3 ... vadideki zumbuk
 4. 4.
  yaptığı işten ziyadesiyle tatmin olan tellakdır...
  ... bugsbunny
 5. 5.
  bir dizide, filmde veya reklamda canlandırılması halinde yurt çapında tüm tellakları ayaklandıracak, tellakların adı duyulmamış meslek odaları kınama mesajları yağdıracaktır.
  ... dedirten durum
 6. 6.
  kendi açısından bakıldığında cennete düşmüş kişidir...
  1 ... erme1984
 7. 7.
  gay tellak dersen, gay'ar geçer. susmak iyidir.
  1 ... nametai