bugün

sen zaten olmuşsun da haberin yok. neyse sözlük iyice foruma döndü.

t: bir soru cümlesi.
Ol o zaman dedirtendir.
Gidin biseksuel olun o zaman adam madam ayirt etmezsiniz.
Terminolojiye göre her ikisi de gay/eşcinsel yani ibnedir. Arasında hiçbir fark yoktur. Cinsel ihtiyacını normal olağan yollardan karşılamaktan aciz ve sefih bir takım avanenin kendi cinsine musallat olması durumu. yapılan araştırmalar neticesi (bunlara ingiliz bilim insanları vari diyelim ki etkisi yüksek olsun) bu fahiş işe bir defalık denemeyle dahi olsa bulaşmaktadır. Evet ibnelik bulaşıcıdır. Bağımlılığı da tıpkı Eroin gibidir. Kurtulması oldukça da zordur. Doğuştan gelen Cinsel eğilim mavalı da işin bahanesidir. Kim hangi yönü tercih ederse o, bunu bilerek isteyerek iradesi dahilinde yapmaktadır. Sorumluluktan da asla kurtulamaz. Hastalık ise bu pis ve lanetlik işe bulaştıktan sonra meydana gelmektedir. Her hastalığın şifası ve tedavisi olduğu gibi bu hastalığında tedavisi vardır ve mümkündür. Arayan bulur inleyen ölür. Gerçekten tedavi olmak isteyene allah muhakkak bir kapı açar.
arkadaş olurdum.
insan insanı siker mi amk?
ikisi aynı anda bile olabilir. düşünsenize siz öndekine kayarken arkanızdaki de sizi dipliyor. garip bir şey olsa gerek.
bu gaylik yeni tip bir bilanço mu ki aktifi ve pasifi olsun? Bilanço'da her zaman aktif=pasif.
Hayır bu ibne diyenler gizliden gizliye parlak erkeklere cd lere yavşayan kişiler bakmayın böyle dediklerine c2 adlı sitede açtığım fake pasif hesaptan biliyorum bir günde 300 kişi yazdı lan ..
triptonik amk! bu nasıl başlık?! ben söylüyorum bunun ailesine maaş bağlanmalı internet erişimi de engellenmeli.
Sözlük de sonunda ibneleşti. Hayırlı olsun.
aktif gay diye bişey yok lan, bildiğin götçüdür o.

dübürü dövdürmeyen gay değildir.

gay adam, hem etken hem de edilgendir. gay olacaksanız da adam gibi olun amk, götcü fantezilerinizi sermeyin ortaya.
pasif agresif.
'' her aktif kendi aktifini bulana kadar aktiftir. ''

bunu da buraya bırakayım dedim ahaha.
pasif olurdum madem o işe gireceğiz anlamı olsun açık ve net.
pasif olurdum. erkek adam erkek götü sikmez.
ikisi de olurdum.
Olmuşken tam olurdum.
Bisexuelim ve pasifim..sikilmek gibisi yok çoK zevk alıyorum .
(bkz: sözlükte ılık dakikalar)
gay olsaydım akp'li olurdum. evet.
nötr kalıp kestaneyi muhafaza ederdim.
güncel Önemli Başlıklar