bugün

yarak afedersin. Çok ironik lan.
(bkz: göt)
ruhunu ibneye teslim etmektir.
gül kurusu rengi ayakkabı.
östrojen.
düşük testosteron seviyesi, kareli gömlekler, parmak arası terlikler, dar pantolonlar, renkli tişörtler, saçınla başınla oyna biraz,çok sosyal ol, her konuda söyleyebileceğin şeylerin olsun, baby face olmak şart, mimik hareketlerinde uzmanlaş ki seni gördüğüm an ahanda işte gay diyebileyim, nasıl bir kaderim var yahu benim.
hetero olmak, bisexüel olmak için gerekenlerden farksızdır. o değil de şurada yazılanlara bakıyorum da gaylikle feminenlik nasıl da birbirine karışmış... insanlar feminen giyim tarzıyla eşcinselliği nasıl da özdeştirmişler şaşırmadım desem yalan olur. solak sayısının eşcinsel sayısından az olan günümüzde gayliğin, lezbiyenliğin, bisexüelliğin, heterosexüelliğin, asexüelliğin bu kadar bilinçsiz yorumlara maruz kalması çok yazık gerçektende.
Got lazım.
Kılsız bir vücut.
Sağlam bir kalça.
Geniş bir ağız.
iptal bir penis.
göt ister.
- kendisinden farklı cinsel tercihi olanları orospu çocuğu olarak görmeyecek kadar yüksek bir zeka gerekir. gerçi bu zekayla değil de insanlığı ne kadar sindirebildiğinizle alakalıdır.
- gayliği sadece seks olarak görmeyecek kadar zeka da gerekir tabi.
- giyim tarzına bağlamayacak kadar da zeka gerekir tabi.
- baby face olmanın gerekmeyeceğini de bilmek gerekir. dur lan bu da zekayla alakalı.
- yarak da gerekmez afedersin. hepimizde var zaten. çevirip götünüze sokabilirsiniz zannımca. ama ona da zeka gerekir. ya da gerekmez siz uğraşın belki yetiştirirsiniz.
- vücudunuzdaki kılların sayısıyla da alakalı değildir. valla bak. ama zeka lazım tabi o da sizde yok ne yapalım.
- penisin iptali gerekmez. zira gayler sevişirken bir penis lazım sonuçta. siz sadece içine alanın gay olduğunu sanacak zekadaydınız değil mi? pardon pardon.

edit: bu yazdıklarımdan sonra onucuncuhavari gaymiş diye düşünebilir bazı kazmatörler. hayır değilim. heteroseksüelim. ama gayleri insan olarak gören, homoseksüelliği bir hastalık değil de bir tercih olarak gören bir heteroseksüelim.
makat, anüs.
fenerli olmaktır.

not: eksilerseniz ekime eksilemezseniz sikime kadar.
(bkz: merhaba ben pembe tolga)
(bkz: bilemediklerim)
ne gerekiyor bilememde mide gerekmiyor orası kesin.
Dar kot üzeri beya gömlek. Uzun sakal. Erkeksi davranmak.
Tecrübe ile sabit.
çüksüzlük.
Döte güvenmektir.
aşağı yukarı 1500 tl civarı olup 4 kür steroid ile halledilebilecek eylemdir.