bugün

işte düşün o kadar yakışıklı olurlar ki erkeklerin bile ilgilerini çekerler. kadın ilgisinden sıkılmaları gayet doğal.
https://youtu.be/5GNE51G207g

Videoda da belli olduğu gibi haklı olan durumdur.
Tumblr boy çoğu ondandır.
Kendisi de bir erkek oldugu icin karsi taraf ne ister ne bekler sorularina dogru cevap verebilendir bu sebepledir ki bakimli kasli olurlar genellikle. Ayni sey lezbiyenler icin de gecerlidir.
Hayata dair en iç kıç burkan detay değil eşşek kadar gerçek.

Demek siz çirkinsiniz diye bize halleniyorsunuz o kadar hot sexy olsanız birbirinizi sikeceksiniz.

görsel
evet malesef öyle. mesela cem adrian en sevdiğim sanatçı, en sevdiğim adam ama gay.
Kim bilir kaç kızın hayalini yıktı bu gerçek.
(bkz: ben)
Erkek olma isteği yaratan, insanı içten içe kahreden durum. En fazla kankamiz olurlar.
Kamu spotu: Kadınlarla uğraşırsanız tipiniz böyle olur.

Kadınların her açıdan yorduğu gerçeği.
(bkz: gay erkek)
(bkz: anlatım bozukluğu)
o güzel adam gibi adamlar o güzel atlara binip gittiler
erkeğin geyine, yazarın trolüne kaldık.

tanım: müthüş tespit
gay olmayın abi hakkımızı yiyosunuz cidden en bakımlı yakışıklı erkekler gay adil değil.
türkiyede değil ama new yorktakiler için kesin bilgi. yazık günah. hayır kendim için istiyorsam namerdim yoksa yani kendileri için diyorum.
Katıldığım tespit. Bin kere doğru. Evet.
her ne kadar kaçmak istesek de yüzümüze yüzümüze çarpan bir gerçektir.zalımsın hayat.

(bkz: greawraimcalhawi) nin yanından bildiriyorum.
doğru bir tespittir. Dünyanın adaletinin amk.
yakışıklı olmak haksızlıksa haklı olmayı kim isterki ama gay lıkla nasıl bagdastırdınız arkdaş.. ne alaka..
tanıdıklarıma bakınca fark ettiğim durumdur. hakikatten hepsi de yakışıklı yahu.
Doğrudur. Şahsen yakışıklı genç erkek götüne koymaktan daha zevklisi yoktur. Uuu beybi bi hareketlenme oldu bende.
doğrudur. hornetten biliyorum.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
Yakışıklı degli güzel onlar.

Lütfen.

Bize laf gelmesin.
ilginç ama gerçektir.
(bkz: budamı tesadüf)
Çok aci durum.
Nerde bebek yüzlü, yüzüne bakmaya kiyamayacagin bi tip gorsen gay çıkıyor.
Gördüğümde içimin yandığı durum. Hepsi yakışıklı oluyor. Yazık ediyorlar kendilerine.
güncel Önemli Başlıklar