1. 1.
    Ülkedeki oranları daha az olan, kimliklerini gizleyen ve afişe etmeyen gayler birbirlerini nasıl buluyor merak konusudur. Zira kimsenin alnında gay yazmadığı için bulmaları çok zor, ayıp olmasın diye de soramazlar.
    6 -1 ... amor a la mexicana
  2. 2.
    (bkz: tinder)
    ... lactea via
  3. 3.
    (bkz: gay bar)
    -2 ... n dakota
  4. 4.
    Hacı hacıyı mekkede ibne ibneyi anında bulurmuş diye bir söz var.
    1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    (bkz: grindr)
    (bkz: hornet)

valla lezbiyen, biseksüel veya gaylerin birbirlerini bulması, karşı iki cinsin birbirini bulmasından çok çok daha kolay.
    2 ... neden hagi
  6. 6.
    ya cesaretle, ya da nispeten daha hafif bir cesaretle.

(bkz: coming out) (bkz: grindr)

tabii ki unutmamalı her gay erkeğin hayatında muhakkak hoşlandığı çocuğun hetero çıkıp büyük bir depresyona girdiği zamanlar vardır. öyle hiç kolay olmuyor birbirini bulmak. cesaret, zaman ve imkan gerektiriyor.
    -1 ... black to the pink
  7. 7.
    küçükken inşaatta tanışıyorlar.
    2 -1 ... ibni maymun
  8. 8.
    (bkz: gay bar)ların varlığından habersiz olan insan beyanı.
    ... yamyam balagonda adami
  9. 8.
    onlar da hata yapabiliyor, hem de çoğu. şu zamana kadar onlarca gay şahsıma yürüdüğünden ötürü en azından bu çıkarımı yapabiliyorum. onun dışında nasıl buluyorlar bilemem. ben hetero olduğum için beni ilgilendirmez.
    1 ... john misty
  10. 9.
    Üstteki arkadaşında dediği gibi 2 heteronun birbirini bulmasından çok daha kolaydır. Özellikle tinder ve c2me ribony vs gibi platformlarda. Adamlar ne istediğini biliyor ve netler, yabancı ülkelerdeki özellikle Amerika'daki tinder kültürünü aynen yaşayabiliyorlar.

Son zamanlarda işsiz olmam vesilesiyle tindere benzeyen ve vakti zamanında popülerken şu an ıssız bir halde olan bir uygulamaya girdim. Ankara Eskişehirde izmirde ne kadar çevrimiçi kız varsa ve olmayanlarla birlikte 3 gün boyunca seri likeladım. Sadece 2 kere eşleşebildim ve 1 tanesiyle 5 dklık bir muhabbetten öteye gidemedi.
    Daha sonra konumumu Amerika olarak değiştirdim. En çok insan New yorkda olur diyerek şehri New york yaptım. Aynı şeyleri aynı fotoyla tekrar uyguladım ve 1 gün içerisinde 16 kere eşleştim, 2 si direk numaramı istedi. Zaten sözlüklerdeki tinder başlıklarına bakarsanız %99unun işe yaramadığını söylediğini görürsünüz. Hetero bir erkeğin homoya göre eşine olan erişimi çok daha zor ve bu da türkiye’deki eşcinselliğe ve travestiyle ilişkiye girmenin artmasındaki en büyük etkenlerden biri.
    ... dehsetkaleliremzi