1. ?.
    bugün deseniz ki en saygı duymadığın şey nedir diye, gay derim. gay deyince böyle aklıma çiftleşememiş kaplumbağalar geliyor. mıymışık, meymenetsiz mel'un yaratıklar. yediklerini sıçtıkları götlerini gayrimeşru amaçlar için kullanan bu ve bunun gibiler ülkemizin yüzünü karartmakta ve bizi dünya kamuoyunda küçük düşürmektedirler.

ne diyeyim, yüce tanrı bunları aramızdan alsın da bizim mübarek bakışlarımız, ulvî duyumlarımız bu ve bunun gibi pisliklere çarpmasın ve testisler cicişlerle, cicişler testislerle sarmaş dolaş olsun, olması gerektiği gibi, insan doğasına uygun düştüğü gibi...
    -17 ... romantikmefta
  2. 1.
    insanlıktır.
    4 -2 ... legend atk
  3. 2.
    istisnası vardır "neil patrick harris " (bkz: barney stinson).
    3 -2 ... ric cartman
  4. 3.
    bu ülkede* insana saygı duyuluyor muydu yahu?
    (bkz: güldüren başlıklar)
    5 ... pogo
  5. 4.
    gaylerden saygı bekleyenin yapması gereken şey. eskiden ben de gaylerden nefret ederdim ama düşününce bana bir zararları olmadığından zamanla saygı duymaya başladım. adı üstünde; kişisel tercih. seni sikmiyor ya kardeşim? sanane.

bir hırsıza, katile ya da tecavüzcüye gösterdiğiniz saygıyı kimseye zararı olmayan gaylere gösterseydiniz bu ülke böyle olmazdı.
    4 ... paintbox
  6. 5.
    önlerinde eğilecek kadar saygı duyulmamalıdır hiç değilse. şeytan doldurabilir.
    1 ... saygin2007
  7. 6.
    13 yaşındaki küçük bir kız "çocuğuna" tecavüz eden insanımsıları haklı bulup saygı duyuyorsun da cinsel tercihini yaşamaya çalışan bir insana neden saygı duymayıp, bulaşıcı hastalık taşıyor muamelesi yapıyorsun ey canım ülkem? en azından kimsenin namusunu ve hayallerini kirletmiyor onlar.
    5 ... umudayolculuk
  8. 7.
    potansiyel ibnelik.
    -2 ... turkmen61
  9. 8.
    gay bir insana saygı duymamak homofobik bir yaklaşımdır.
    (bkz: homofobik)
    1 ... sonq
  10. 8.
    modernliktir.
    1 -1 ... exogenesis