bugün

Şöyle ruhban sınıfı olduğunu iddia eden tiplere prim vermeyin ya. islamiyette böyle şeylerin yeri yoktur.
Meslek kuralları.
Birilerinin canlı putuyla ilgili bir tespittir. O yüzden kızgınlar.

Bir de bunlar Müslümanım diyor. Ebu cehil'den daha müşriksiniz alayınız. Kuranda müşriklerin putlarına kendilerine şefaatçi olmaları için taptıkları yazar, bunlar da canlı putlarının şefaatini elde etmeye çalışıyor. Üstelik bu canlı putlar cansız olandan daha tehlikelidir. çünkü insanlara aracıya bile ihtiyaç olmadan doğrudan tasallut ederler.
bir sakin olalım, sonuçta adam bu lafları sadece ona inanabilecek aptallıkta olanlara söylüyor. corona gelmeseydi bir şansla 'bak ben yaptım' diyecekti ve ona tapan akılsızlarda mutlu olacaktı. virüs gelince 'hatlarda kopukluk olmuştur yoksa ben söylüycemde virüs dinlemeyecek, yok öyle bişi' der, yine çevresindekiler alkışlar.

aptallarında, karaktersizlerinde bir dine ihtiyacı var, bırakın onlarda böyle insanlara tapıp kul köle olsunlar.
ümmet cuma namazına gidecek mi denemek içindir. gerçek ümmet ile sahte ümmeti birbirinden ayırıp bir hikmet vesilesi kılacaktır. benim merak ettiğim açtığı hastaneye kaç corona hastası gidecek odur!
Bir önceki menzil şeyhinin bir müridi tarafından zehirlenerek hastaneye kaldırıldığını ve orada öldüğünü bilmeyenlerin sorduğu soru.

Kendilerine hayırları yok bir de virüsü durduracaklar...
Çorba borusu döşeme işiyle meşgul. Mürit hanımlara da boru döşer.
Menzil şeyhi gavsa coronavirüs bulaşırsa, tüm yazarlara 1 şişe şampanya göndereceğim.

Yapmayanı silksinler.

Edit: bulaştırana da arabamı hediye edeceğim. 2012 mercedes c180. Patron çıldırdı.
Sakallarına hapsetmesini bekliyordum ama vaka sayısı 191 e çıktı.

Sen ne biçin hazretsin behaaa gavs efendi? Sokarım senin gibi hazrete.
Bu tipler bosa konusur.cubbeli kadınlar okumamali der hep, kalp rahatsizliginda kadın kardiyolog Kurtardi onu.
57 yaşında bi ayağı çukurda adamın ettiği küfürlere bakınız, gavsı için bol sevaplı küfür point kasıyor. Ne kadar küfür o kadar cennet demişler bunlara. Swh.
gavs deyince ?

hangisi ?

rizeli olani mi ?

zaten memlekette gavsdan bol bir sey yok

neyse hazrtei gavsi boyle bos islerle ugrastirmayalim

yorulmasin.