bugün

sivri kalkık burunlu ve rugan olur genelde. Çiçekli pezevenk gömleği ve parlak ceketle on numara kombin oluşturur. Bunu giyen adamın eline orospu telefonu gibi sürekli çalan eski model kapaklı bir telefon da verilirse su katılmamış bir gavat elde edilmiş olur.

başlığının açılmaması oldukça tuhaf. Facebook'ta yine geyiği dönüyor. talep de var belli ki. Yolda giderken bazı insanların ayağında görmek mümkün.
Efenim bu ayakkabıların üstüne en iyi giden şey, şüphesiz ki beyaz pantolondur. Ayakkabı işlemeli ve kakmalı olursa, tercih sebebidir. Ayrıca gömleğin üstten 7 düğmesi açık olmalı, gömlek rengi ile gömlek yakası rengi çok alakasız olmalıdır.
Ucu genelde sivri olur.
görsel
Pezevenk ayakkabısı deyimi asla gavat kadar etkili değildir. Ağız dolusu gavat demenin yerini tutamaz.

Boyunda altın zincirle kombine edilir. Göğüsten kılların fışkırması tercih sebebidir.
beyaz renkli olanı makbuldür. olm bu nasıl tespit lan? hakikaten gavatlar giyiyor o tarz ayakkabıları. türk insanının gözlem yeteneği harika.
Aha budur. Ben şeyi merak ediyorum. Ayakkabıcıya ne deyip de bundan alıyorlar acaba? Gavat ayakkabısı falan mı diyorlar nedir?

görsel
Kahkaha attırmıştır. Cidden var böyle bir şey lan. Hawaii desenli pezevenk gömleğiyle kombinliyorlar bunu genelde. Boyunda da altın zincir.

Şu an kafamda net gavat profili belirdi.
Merkez üssü elazığdır.
Veritabanı oluşturulması gereken ayakkabı modeli. Zaten o kadar karakteristik bir yapısı var ki gavat ayakkabısı der demez insanın zihninde beliriyor.

görsel
En nadide örneklerinden biri şudur:

görsel
Erkek babeti denen ayakkabıdır.
Bağrı açık desenli gömlek, altın zincir, kıvırcık göğüs kılları ve altın saat ile kombinlenir.

Çarşamba denen ayakkabı modeli ve çorapsız giyilen erkek babeti gavat ayakkabısına örnektir.
En muhteşem olanlarından biri şudur.
Çok ciks lan.

görsel
Halk arasında "ütne ayakbası" olarak da nitelendirilen bir ayakkabı çeşididir.
bir insan rahatsız olmadan bunu kaç saat giyebilir acaba? 2 saatten fazlasına ihtimal vermiyorum. sonrası işkence olmalı.
lisede bunun duz rengini giyip bisikletle okula gelen bir arkadasim vardi.
yakup oda parfumu kokardi.