1. 1.
    Yazarımızın iyi kalpliliğiyle alakalı durumdur. Garsonlara hayvan gibi bağıran insanlık öğrenememiş insanlara bi nebze olsun örnek olmalıdır.
    3 ... 112331312g1
  2. 2.
    Istemli ya da istemsiz bilmiyorum ama illa birseyin ucundan tutar yardim ederim.
    8 ... delikli isvec peyniri
  3. 3.
    Garsonla kavga etmektir.

Bazen hızımı alamayıp elindeki bezi kapıp masayı silmişliğim var. Ama hemen ışık hızıyla geri beze saldırıyorlar. *
    24 -4 ... richie pich
  4. 4.
    Ben de eskiden istemsiz yapardım fakat birgün şunu yaşadım;

Garson kardeşim dedi ki; abi lütfen bırak. Patron bize çalışmıyorsunuz müşteri elini sürüyor diye fırça atıyor...

O ne lan dedim. manyak mıymış senin patron. Çağır hele bi gelsin o toplayacak masamı sen bırak dedim.

Abi yapma etme dedi işimden olurum dedi. Bişey yapamadım.

O gün bugün ikircikli bir durumdur benim için.

(bkz: ikircik mi)
    14 -1 ... 0game
  5. 5.
    Asil olan yardim etmemektir yardim etmek garsonu rencide etmek manasina geliyo.
    4 -2 ... hocadehani
  6. 5.
    ince düşünmek gerektirir. her odun kafalının yapamayacağı eylemdir.
    2 ... delirdikce delirtir deli
  7. 6.
    aşırı vicdanlı insan tipidir,kendileri hassas insanlardır,değerleride bilinmelidir,suistimal edilmemelidirler.
    1 ... ilimtalebesi
  8. 7.
    burjuvanın bilmediğidir.anlayamazsınız.
    ... yesugey batur
  9. 8.
    köylülük ya da çomarlık değildir anlayışlı insan işidir.

ben şahsen yapmam. garsona yemeği getirdiğinde, masayı topladığında falan teşekkür ederim o kadar. bazı garsonların bu yardım olayından rahatsız olduğu doğrudur ama daha önce teşekkür edildiği için rahatsız olan bir garson görmedim.
    3 ... otobusle gelen supermen
  10. 8.
    yardım ederim ama garsona yardımcı olmak için değil, bir an önce masadan siktir olup gitsin diye.
    1 -4 ... ulanseviyorumsenibe