1. 16777215.
    benimdir.

nazik ve kibar garsonlara servis sonrası ve çıkışta mutlaka teşekkür ederim. bu yüzdendir ki bir sonraki gidişte hürmet ve ilgi görürüz. değer verildiğini bilmek mutluluk veriyor insanlara, bunu fark ediyorlar.
    20 -4 ... okati
  2. 0.
    Bazı garsonların değişik değişik bakmasına aldırmadan her defasında yapılması gereken eylemdir. Diğer türlü toplum içinde ki insanların birbirine saygısı kalmıyor. Bu durum sadece garsonlarla da kalmamalı. Berbere, aldıklarınızı poşetleyen kasiyere, bavulunuzu alan uzun yol muavinine bile yapın ki insanlıklarını hatırlasınlar.
    15 ... htemizyurek
  3. 1.
    nezaket sahibi insanın yapacağı eylemdir.

bizim ülkemiz sıkıntılı bu konuda, minnet duygusunu genelde kendinden güçlülere karşı yüksek sesle dile getirir.
    15 ... portatif
  4. 2.
    Etmeliyim efendim , ben ona teşekkür etmeliyim ki o insan yaptigi isten benim yuzumden sogumasin , nefret ede ede yapmak zorunda kalmasin. Olabildigince uygun bir dille teşekkür etmeliyim.
    15 ... 3kusaksefalosporin
  5. 3.
    aferin denilesi müşteridir. insana değer veriyordur. kendini yüksek görmüyordur. egosu yoktur. birde bahşiş veriyorsa ondan yücesi yoktur.
    6 ... coni lesh
  6. 4.
    garsonu babasının kölesi zanneden insan kırıntılarından olmayan müşteridir.
    9 ... opel corsa ben her turlu
  7. 5.
    nezaket sahibidir.
    4 ... usualsuspects
  8. 6.
    " Hocam sen şimdi bize bir buçuk iskender yapıyorsun " diye konuşan kendini bir boq sananlardan değildir.
    8 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 7.
    sadece garsona değil bakkalından tut manavına kasabından tut seyyar satıcısına kadar bir şeyler vasıtası ile bir şekilde ilişki içerisine girdiğimiz tüm işçilere, emekçilere, çalışanlara ediyor olmam ile aralarına girdiğim müşterilerdir. erinmeyin arkadaşlar insanlar mutlu oluyor ağzınızda aşınmıyor. 34 yaşına geldim hala ağzım yerinde çok şükür kaymadı sağa sola teşekkür ediyorum diye..
    14 -1 ... mel mel bakan gibson
  10. 8.
    ikili ilişkileri kuvvetli olan kişidir. Mutevazi olan egosu olmayan müşteridir.

Emekçi olduğunun emeğe değer verdiğinin nişanesidir bu hareketi.
    3 ... kim bu