bugün

gelen tepkiler sonrası silinmiş fotoğraf.

görsel
görsel

https://tele1.com.tr/gari...abulutun-kani-var-430746/

--spoiler--
Münevver Karabulut’u öldüren Cem Garipoğlu’nun ailesi sosyal medyadan tepki çeken bir fotoğraf paylaştı. Karabulut’un katledildiği odada bulunan kanlı koltuktan poz verildi.
--spoiler--
insanların parasıyla aldığı koltukla ne yaptıkları kimseyi alakadar etmez.

T: gayet normal bir olay.
orospuoğulları ailesi mi, olur gibi.
vicdansız oçler tarafından normal karşılanan, ruh hastası sadist bir aile tarafından gencecik bir kızın kanlarının döküldüğü koltukta kahkahalarla mutluluk pozları verdiği resimdir.
Rezilliği daniskası. Bu insanlarda acıma ve utanma duygusu yok maalesef.
Ekşi sözlük'te tartışıldıktan sonra sosyal medyada yayılmış iğrençlik. Orada da, burada da bu olayı normal karşılayan ruh hastaları var. Bunun hiçbir şekilde normal bir tarafı yok, olamaz. Maddeler halinde yazacağım.

1. Bir kere her şeyden önce o koltuğun bulunduğu pozisyon oraya özellikle konduğunu gösteriyor. Çünkü arkada zaten oturabilecekleri uzunca bir kanepe daha var. Paralel konmuş. Oysa normalde koltuklar u şeklinde konur.

2. Buraya konmamış bir fotoğrafta O odadaki vişne çürüğü renkli kanepe ile sehpa da atılmamış. Cem'in kız kardeşi sakine doğum günü pastasını o kanepede üflemiş. Onlar da suç delili idi. istediği kadar yıkatılsın, kan izi çık-maz. Yani Münevver'in Dna'sı hâlâ o kanepelerde mevcut.

3. 2009 yılının koltuğunu değiştirmemek için hiçbir sebepleri yok! Çok zengin bir aile. O koltuğun fabrikasını satın alırlar. Tamam zenginler sıklıkla eşya değiştirmezler ama o odadaki eşyaların korkunç anıları var. Belli ki onlar için korkunç değil. Dediğim gibi Münevver'in kalıntısının üzerine oturmuşlar. inanılmaz!

4. Münevver'in katledildiği günlerde yani yıl dönümünde garipoğlu ailesi çok ilginç bir nişan töreni yapmıştı. Kafesin içinde kadınlar, saray soytarısı gibi giydirilmiş bir kadın, avizelerden sarkarak içki dolduran çıplak kadınlar v.s. bu ailenin kadınlarla ilgili bir sorunu var. Ayrıca tuhaf ritüelleri olan tarikat bağlantısı zaten konuşuluyor. O nişan asla normal değildi.

5. Münevver'in cansız bedeninin üzerinde soy bağı olan farklı kişilerin spermleri bulunmuştu. O kızcağız mutlaka bir ayinde kurban edildi.

Bu aile nedir necidir bilmiyorum ama çok korkunç oldukları kesin.
Ya pintilikte çığır açmışlar, yada ağır sözler hak eden kişiler bunlar. Başka bir açıklaması yok.

Ulan bu kadar paranız kıymetliyse iban verin para toplayıp size koltuk alalım. Ailenizin bir ferdinin öldürdüğü gencecik bir kızın kanı değmiş bir koltuğu hangi ruh hali evde tutabilir.
Fotoğrafi çeken cem garipogludur .
Birilerine mesaj verildiğini düşünüyorum nedense. Bu cesaretle sanki bir yerlerde seviye atlamış olabilirler. Bu insanlar aşırı zengin ve senin benim zevk aldığımız şeyler onlara basit geliyor.

Otu boku Yahudilere, masonlara bağlayan biri değilim ama bu ailenin kökeniyle ilgili bir şey gibi duruyor.
Ailecek sosyopatlar. Kendimizi yerlerine koyalım.

2009 yılında evinizde işlenmiş korkunç bir cinayet var. Kardeşiniz veya oğlunuz bir kızın kafasını daha canlıyken kesiyor ve derisini yüzmeye çalışıyor. Üstelik kızcağızın üzerinde birden fazla erkeğin spermi bulunuyor. Çok zengin olduğunuz için ailenizden olan o şahsı kurtarır mıydınız, yoksa onu reddedip kendi ellerinizle adalete teslim mi ederdiniz?

Diyelim ki ilk şıkkı seçip onu kurtarmaya çalıştınız ama yakalandı. Cezaevinde de intihar etti. (?) Acaba? Neyse, size bu acı günleri hatırlatan, o kızın kanının durduğu eşyaları ne yapardınız? Benzin döküp yakar mıydınız, yoksa kullanmaya devam mı ederdiniz?

Garipoğlu ailesi bu cinayetin işlendiği dönemde o evi satmaya çalışmış fakat alıcı bulamamıştı. Kimse o evde oturmak istemez elbette.

Normal bir aile ne yapardı biliyor musunuz? O acı günleri silip hayatına devam etmek isteyen insanlar o evden bir çöp bile almadan o evi yıktırırdı. Ben öyle bir vahşetin yaşandığı evde asla oturamazdım. Yerine ne yapılırdı bilmiyorum ama o evde oturmaz, arsa olarak satar veya iyi niyetimi göstermek için o kızcağızın ruhunu şad etmek için büyük bir bahçe kurdurur, çokça ağaç falan dikerdim. Münevver'in ailesine ömür boyu destek olurdum. Bu utançla başka ne yapılır bilmiyorum.

Fakat bu insanlar asla utanmamışlar. Hiçbir şey olmamış gibi o kanepede oturup aile pozu vermişler. among us oyununun ekran görüntüsünü de paylaşmışlar. Oyunculardan birinin adı da gem. Bana kimse cem'in öldüğünü söyleyemez.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.