bugün

çok güzel bir video. amatör falan değil, tiyatral sahneler falan işlenmiş.
bomba. kim yaptıysa eline sağlık. beş dakikada 12 yıllık eziyeti anlatmış.
13 yıllık akp zulmünün özeti, muhteşem prodüksiyon.

tabi ampuller buradan rte, apoyla kapışıyor anlamı çıkartabilir. samanlarına veriyorum.
vazelin sahnesiyle yarmıştır umarım ceza almazlar.
13 yılın özeti niteliğinde hazırlanmış süper bir video.
tam bir tayyip özeti olan 10 numara video, tabi sadece bir şeylerin farkında olanlar anlar, diğerleri küfür eder geçer... *
(bkz: gerçek bir cesaret örneği)
prodüksiyon vasat ama iyi bir montajcı ile çalışılmış. zaten rte de montaj diyecek.
Videoyu izledikten sonra sosyal mecrada paylaşmaya korktum. O kadar çarpıcı olmuş. O kadar sert olmuş.

Tanım: Rte i anlatan dev prodüksiyon.
ciddi ciddi yarilarak izledigim videodur. gulmemem gerekir ama adamlar yapmis iste. yani anlatis tarzlarina guldum. yoksa videonun icerigi gulunecek sey degil. neyse yeterince kendimi acikladiktan sonra basliktan cikayim ben.
zavallıların, zeka sorunu olanların "yarılarak izledim" (yarılmadıysan siksinler) diye fikir beyan ettiği videodur.

ulan sığır, siz anca böyle saçma sapan şeylerle aklınız sıra recep tayyip erdoğan'la dalga geçtiğinizi zannedersiniz, biz ise hiç böyle şeylerle uğraşmadan k. kılıçdaroğlu videoları yazıp youtube'ta önümüze çıkana güleriz, fark bu.
ilginç video. ii Rte'ye n'apmışlaar.
türkiyenin 2002 den bu yana nasıl bir felakette olduğunun özetini yapmış olan videodur...
(bkz: mahkemede başarılar) silivri yolları...
hakkaten bombadır. ama akp seçmeninin anlamayacağı hızdadır.
https://www.youtube.com/watch?v=ySXjoZpvvBQ
güncel Önemli Başlıklar