bugün

herkes de mutlaka vardır bir iki tane. Ben mesela bir yer de dursam hemen etrafımdaki tüm pencereleri sayarım tek tek tabi içimden. insanın gizlice yaptığı alışkanlıklardır. kimisi bunu batıl inançla bağdaştırır kimisi tik der.
- 1 ay aynı iç çamaşırını giymişliğim vardır. o kadar temizim ki hala giyiyorum.
sınav sonuçları falan açıklanacağı zaman gözlerimi sürekli kırpıyorum. neden bilmiyorum. ama öyle.
Bizim bakkala ekmek getiren ekmekçinin alışkanlığı; her sabah kamyonetin de son ses dinlediği şarkı "Hit Me Baby One More Time.." Lan sana kim bir daha vursun !!?
Ruzgar estiginde gulmeye hatta kahkaha atmaya baslarim.garip oldugunu soyluyorlar ama bence guzel. Dusunsenize ya ruzgar esiyor, insanlarin saclari dagiliyor, kiyafetleri ucusuyor, kiyafetleri toplamaya calisirken hersey birbirine giriyor. bazilarida bundan zevk aliyor.ben eglenenlerdenim. Sadece her ruzgar esisinde guluyorum.garip olan ne var ki?
Akşam elektirikler kesilince dayanamamak ve dışarı çıkmak müzik eşliğinde karanlıkta yürümek ama etraf biraz tenha olmalı insan az olmalı.
uyumadan önce çorap giyerim.
özellikle tv ve pc başındayken parmaklarımda çevirmek üzere her daim etrafımda bir kalem bulundurmamın da dahil olduğu, insanlara hayli tuhaf görünen alışkanlıklar bütünüdür. garip olan kısmı özellikle sevdiğim bir programı izleyeceksem o kalem çevrilmeden sanki aynı tadı alamıyormuş hissi olması.
yakın arkadaşlarımdan kulak memelerine dokunabilmek için izin istiyorum. Ama öyle her kulak memesine de dokunmuyorum, belirli kriterlerim var. *
"siktir lan, ibne misin" diyen çok oldu. oysa cinsel bir anlam yüklemiyorum bu alışkanlığıma.
sosyal medya hesaplarımdan hiç tanımadığım hiç alakam olmayan insanları stalklıyorum.

bi kız var. sanırım yeğeni, sürekli bebişle ilgileniyordu. nişanlandı, evlendi. en son araba almışlardı. du bakayım başka bi şey yapmışlar mı?

edit: aşk böcüğü olmuş bunlar ya ^^ maşallah diyeyim de. kız adaşım bu arada. demin baktım burcu bile aynıymış ya benle.
duştan önce suyun ısınması için muslugu açtıgımda, su boşa gitmesin diye altına kova koyuyorum. daha sonra çiçek böcek sulama vs işler için kullanıyorum. gariplik değilde tutuculuk diyelim.