bugün

burada da savunan geri zekalı sürüsü örnekleri mevcut, eğer üç beş kuruş için tayyipçilik oynayan şerefsiz embesil sürüsü olmasaydı, böyle saçma sapan açıklamalar da olmazdı. bir tane askerlik yapan bakan çocuğu yok, yollayın hepsi şehit olsun o zaman madem iyi bir şey ise...
kendisi ordunun başkomutanıdır

zira kendisi böyle söylüyor

ama ordusu afrin de çatışırken

ordunun başında olmak yerine

sanki seçim varmış gibi

meydan meydan dolaşıp miting yapıyor.

madem söylediği doğru

alsun torunlarını da geçsin afrinde

savaşan ordusunun başına da

söylediğinin doğru olduğuna inanalım.
kendi torunu da amerikada kolejlerde okuyor bilin istedim.
"şehit olursa inşallah bayrağı da örtecekler" Valla kıza inşallah şehit olursun demiyor, şark kurnazlığı yapmayın ama tam olarak ne demek istediği de anlaşılmıyor. Gerek var mı böyle bir söze bence yok.

Atatürk'ün "Ben size ölmeyi emrediyorum" sözü içinse eleştirilecek hiçbir tarafı yok. Ülkenin her tarafı düşman kaynıyor, karşında katliam yapa yapa gelen bir yunan ordusu var. Bu durumda verilebilecek en güzel emir bence.
7/24 pompa herzamsnki gibi. Eger baban ölürse kardesin sehit düşerse kocan nişanlın sehit olursa üzülme biz daha cok canlar alır yinede suriyelileri koruruz empozesi.

Ölmeyi bayılmak sanıyo allam kendi oldugu aşıların tanesi 1 milyon usd.
çocuklara bayram hediye eden m. kemaller de var

çocuğa ölürsen kefenin eksik kalmasın diyen tipler de.
ataturkün düşman işgalindeki ülkesinin ordusuna ben size ölmeyi emrediyorum demesi tabiki gayet normal sapla samanı ayırın bi amk dumun evlatları. siki taşağına denk makamında keyif yaparken daha minicik kız cocuguna inşallah ölürsün demek seni seviyorum orospu evladı demekle eşdeğer nasıl bir sinsice mezar kazma planıdır belli değil.

kamuflaj desenli parka giymekle baskomutan olunmuyor önce bi kıcını kaldırsın 40 cephede savassında görelim sagından soluna kafayı donduremiyor. askerliğini yapmamış üniversite olumamış zır cahiller şehitlikten bahsederken destur ceksinler.
Gariban orospu çoçuğuda biraz akıllı olsun artık. Kim bu amk garibanı ki biz bu liderlere minnet eder olduk?
Zannımca profesyonel askerliği duymamış, poppohlamayı cesaret göstergesi sanmış liderdir. Yıllarca öldürme ve savunma konusunda geliştirilmiş tüm askeri mühimmata sahip adamların karşısına ‘yürü sen ya Mehmetçik’ diye atıflanması halk tarafından da kabul görülüp üstüne takdir edilmektedir. Başka bir diyeceğim yok.
Lider mi ?!.

Sesli güldüren durum.

Ya sabır.
Ben size ölmeyi emrediyorum: alkış tufanı.

inşallah şehit olursun: hadi oradan sen nasıl böyle dersin.
çocuklarına " gemicikler " alan " dünya lideri "
dir .