bugün

bugün itibariyle kendisini fark etmemi sağlamış, ısrarcı, * dediğim dedik ama neyse ki çaldığım düdük demeyen, olmayan sorunu yine de tatlıya bağladığımız yazar.
(bkz: zirvede tanıştığım şeker insan)*
zirveye gelmiş de görmemişim wolflan haa tamam öyle olsun..
eskişehir'e gelmem için günlerdir yalvaran yazar. yoğun ısrarlarına dayanamadım ben de tabi.
kıskanç adam, kaçakları oynamaya devam et sen..
ozur dilenesi yazardir.

sozluge ilk geldigimde tanistigim dorduncu, sohbetini sevdigim ilk kisidir. ama o donemlerde aldigi karar nedeniyle net ortamindan cekildigi icin uzun bir sure iletisimim koptu ama neyse ki geldi de tekrar konusmaya basladik. dun konusurken kendisine saka yapayim derken, ayip edip kalbini kirmayi basardim. affina siginaraktan, tekrar ozur dilerim.
uludağ sözlüğün en iyi yazarı. takip edin bu adamı.
ganj nehrinin suyu kutsaldir ama dünyanin en mikroplu sularindan birine sahiptir bu nehir. hindular ölülerini bu suya atarlar ve her türlü pislik vardir. bir nick olarak tabiki saygiliyim ama hakkinda bildiklerim bu kadar.
(bkz: turk solcularinin aslinda fasist olmasi/#3001558) bitmiştir, budur, noktayı koymuştur.
gulduren adam.
iyi yazıyormuş, umarım buralardadır.
en son 3 yıl önce görmüştüm bu nicki tekrar hoşgelmiş.
(#6352257) entrisiyle anlaşılamamış yazardır.
hoş sohbet insanları kısa sürede tanıyabilen bir yazardır.başarılar dileriz.
no promise adlı yazarın bir numaralı arkadaşı.
Eski olduğunu öyle bir göstermiştir ki, 20 yaş altı tüm kefaller yemiştir...

(bkz: bu devirde hala chp li olan insan)

Dostum bu kadar sazanın olduğu yere değil misina, halat atsan tutarsın... Lakin tebrikler. Ayrıca takibimdesin.
sol kesim ve solcularla bir alamadığı olsa gerek ki asılsız ithamlarla dolu başlıklar açmakta. kendisine gülüyoruz ve yanlız bırakıyoruz.

tanım: boş başlıkların efendisi.
lafını sözünü esirgemeyen cesur üçüncü nesil yazar.
muhtemelen ilkokul öğretmeninden ya da sonraki zamanlarda kendisine öğretmenlik yapan birinden büyük bir darbe yemiş yazardır. hasarlarını sözlüğe yansıtmasından bu kanıya vardım.
üçüncü nesil siliktir. geçmiş olsun.