1. ?.
  haber vaktimin güya kemal kılıçdaroğlu'nu aşağılamak için koskoca gandhi'yi harcadığı yazıda geçen söz. hani dininize saygı duymuyorlar diye veriyorsunuz ya yargarayı, önce budizmle hinduizmi öğrenin, sonra gandhi'nin hayatını öğrenin, sonra da hinduların da ineğe tapmadıklarını, sadece tanrılarına benzettikleri için onlara saygı duyduğunu öğrenin. koskoca gandhi lan, ne biçim gazetesiniz siz, bir de insanlara ahlak dersi veriyorlar.

  http://www.habervaktim.co...nazire_mi_reddiye_mi.html
  5 -3 ... panzerkampf
 2. ?.
  dünyada siyasal alanda kazanılmış en büyük başarının mimarıdır gandhi.

  savaşmadan kan dökmeden hindistan a bağamsızlığını kazandırmış olağan üstü bir düşünce adamına anlayışsız kafa tasçı güruhun salya sümük saldırmasıdır.
  2 -2 ... uluyanardag
 3. ?.
  ismini bile düzgün yazamayan adamın yazdığı yazıdaki bilgilerin safsata ve cahilce yazdığını daha yazıyı okumadan belli ediyor. (hem sen allaha tapıyorsunda ne oluyor)
  4 ... morgsakini
 4. ?.
  ismi düzgün yazılsa söylenenin doğrulanmayacağı veya mantıklı hale gelmeyeceği aşikar olduğu sözdür. bu sözün yanlışlığı ve iğrençliği, gandi'nin gandhi diye yazılmasıyla geçmez. habervaktim'in anlayışını dışa vuran ve cehalet yumağı bir sözdür.
  -1 ... panzerkampf
 5. ?.
  perşembenin gelişidir. çarşambadan bellidir.

  üşenmeyin, okuyun.

  (bkz: cennette hüseyin üzmez ile karşılaşmak)
  ... aklidengegorecelibikavramdir
 6. ?.
  gandhi yi anarken kimse onun budist olmasından bahsetmez onun başarısı silahsız mücadelenin miladıdır, işin chp ve kılıçdaroğlu boyutuna gelecek olursak eleştiri doğru yöndedir chp'nin her fırsatta anayasa mahkemesine gitmesi hatta anayasa mahkemelerini arka bahçesi olarak kullanması ve oy almak için yaptığı birbirine zıt politikalar düşünülünce gandhi ile uzaktan yakından alakası olmadığı ortaya cıkacaktır zaten.
  ... habit
 7. ?.
  Gandhi inek seven budisttir. yazarın eleştirsini hazmedemeyen arkadaşlar hayatı erotizim tadında yaşamayı sevenler olsa gerek.
  (bkz: mature sex)
  ... habit
 8. 1.
  allaha tapıp onun için kan dökeceğime ineğe tapıp kan dökmeden savaş kazanırım diyen zihniyetin hiç de ağrına gitmeyecek söz.
  -2 ... azelll
 9. 2.
  (bkz: eşek hoşaftan ne anlar)
  (bkz: vakit gandhi den ne anlar)
  ... system error
 10. 3.
  taraflı medyanın güzel sıçmalarına örnektir yalnız bu sıçış korkudan altına sıçıştır daha bir yusuf yusuf ruhuyla sıçmadır.

  (bkz: geliyor kılıçdar kılıçdaroğlu)
  ... na musait