1. 1.
  11. Nesil sözlük büyüğü.
  -2 ... gandalf reyiz
 2. 2.
  nickalti trolu. ulan guldurdun beni kavas.
  3 ... magna carta
 3. 3.
  ozcan deniz filmleri asigi, recep ivedik filmleri hastasi klasik bir turk insani. sonra akp neden hala iktidarda. senin gibiler yuzunden.
  3 ... dr harleen quinzel
 4. 3.
  Adamın dibi.

  Bırakın lan sözlüğü mözlüğü. Çok güzel hayatlar var dışarda. Kardeşimdir bundan sonra...
  1 ... 0game
 5. 4.
  Gandalf ben trollüm. Ayıp oluyor yane.

  Sarışın hafif kilolu fethiyeli yazardır.
  ... fferula
 6. 5.
  Tilkiye aldırmamasi gereken yazar.
  Bende çok sonraları öğrenmiştim.
  ... yersiz yere yellenen yazar
 7. 6.
  sağa sola utanmadan alakasız alakasız iftira atıp şaka yaptığını sanan, saçma sapan konuşan, kendisinden başka sözlükteki binlerce yazarı troll olarak gören ciddiye dahi alınmaması gereken atarlı ve ruh dengesi bozuk ergen...
  1 ... search for the lost entry
 8. 7.
  Sizler gibi herşeyi konuşabilen insan olmak istemezdim. Emin olun ki bunu gerçekten istemezdim. Gereken cevaplar yazar arkadaşlara tek tek verilmiştir.

  Eleştirmek istiyosanız buyurun eleştirin fakat nick altımı kirletmeyin. Sizden izdiham ederim bunu yapmayın. Adınıza utanmak istemiyorum gerçekten oldukça komik bi durum çünkü bu.

  Ben sert yatağa alışığım. Rahat gelmedim bu günlere, insanlığı, kıymeti bilirim iki ego yapacağım diye kişiliğimi ele rezil etmem.

  insan seven yazar. insan olmayanlar utansın.
  -1 ... gandalf reyiz
 9. 8.
  off yuru bee!! ayni bay frodo ha. o arkadas da cok kiz tanidim ama senin gibi masumunu gormedim falan diyordu adi bende kalsin birisine. sonra gelip o adi bende kaldin kisisine kezban diyordu. bu da ben sert yataga alisiyim, rahat gelmedim bu gunlere falan filan. lan nereye geldin ne oldun ahahahahah. saka gibi ya. neyse haseki ve dudu zaten agzinin payini vermis. ustune laf soyleyip daha fazla parmaklarimi yormayayim.

  bir yazar. eger yersen.
  1 ... dr harleen quinzel
 10. 9.
  sahsimi cok yanlis taniyandir.
  ... essy