bugün

en azından mahkemece neredeyse kanıtlanmış bir şekilde yargı önüne çıkarılmayan insanları suçsuz gören ak partililer kadar gerzek değildir.

enteresan bir şekilde bunlara 17/25 dediğin zaman sus pus olurlar.
Edepli chplidir.malum şahsın ismini söylemeden sadece hırsız kelimesine ayar olup edepsizleşen tayyipperestlere ne demeli?
Arınç vs gökçek,sarıgül vs inönü vardı.şimdi de nur topu gibi bir ilgezdi oldu.bakalım onu kiminle kapıştıracağız.

eksi vermişler sanki ankara'yı parsel parsel ben aldım,şişli'de imar olaylarında ben varım ve de rezidaslarım var hem de sözlükte yazıyorum.güldürmeyin beni.ilk taşı günahsız olan atsın.
aynı şekilde doğan medya grubu da sessizdir.
(bkz: ilk taşı günahsız olanınız atsın)
siyasi ahlak falan filan saçmalayan cehepelidir.
akp'lilerin 4 bakanı yargılamadan kaçırmasına suspus olan ibnelerin bok atmasıdır.

chp kişiler hakkında mahkeme sürecine destek vermiş, neyse gerçek ortaya çıksın demiştir. birileri gibi mahkemeden kaçmamıştır.
''Akp yolsuzluk yaptı ama chp de yaptı.'' benim hatırladığım kemal kılıçtaroğlu bu konuda savcılığa dilekçe vererek araştırılmasını istedi fakat akp yolsuzluk soruşturmasını mecliste olumsuz oy kullanarak engelledi ve bizat ''reis'' de yolsuzluğun içindeydi.

edit: noktalama.
ooo toplaşmış aktroller mastürbasyon yapıyor.

hayırlı mastürbasyonlar müminler.

öncelikle adamlar kendi haklarında suç duyurusunda bulundu ki ''biz kendimize güveniyoruz buyurun araştırın'' diye.
varsa bir sıkıntı biz de bilelim dediler.

geçmişten bir örnek vermek gerekirse!

görsel

bunu unuttunuz mu yoksa! yoksa kuş musunuz?

dört bakan ne oldu, ya ayakkabı kutuları, peki ya bilal Erdoğan davası, reza zarrap, ali Ağaoğlu...

bunlar için ne gibi bir çalışma başlatıldı!

peki ya ankarayı parsel parsel sattı diyen başbakan yardımcınız!
ankara belediye başkanı melih gökçek.

(bkz: deniz feneri)

ufff tabi ilgezdi nin rezidantı var değil mi!

(bkz: 17 aralık 2013 yolsuzluk ve rüşvet operasyonu)
herkesi kendi partilileri hatta kendileri gibi sanan cühela beyinsizlerin olduğunu görmeme sebep olan zat.
mesela ben kendisine oy vermeyen chpliyim. kılıçcdaroğlunun kendisi hakkında soruşturma başlattığını bilmeyenler genel olarak akp li oluyor çünkü.
bi de 17-25 aralık hakkında yayın yasakları kalksa da ne olduğunu bi öğrensek dememe sebep olan karşılaştırma şeysi.
güncel Önemli Başlıklar