bugün

birkaç kendini bilmez tarafından açılmıştır, kendini bilmez ama karşısındakiini iyi bilir. şaka ya şaka. çok ayıp.
6 kasım 2002 tarihinde fenerbahçeli fanatikler tarafından açılmış pankarttır.

sahalarımızda görmek istemediğimiz hareketler bunlar, tasvip etmek tabii ki mümkün değil.
bir benzeri için (bkz: gotunuzden siktik mi)
galatasaraylı olmama rağmen gülmüştüm bu pankarta, komikti lan..
ne kadar provokatif ne kadar kaka bir pankart, fanatizm kötü ama bu pankarta maruz kalmak daha kötü olsa gerek.
(bkz: ağzınıza acı biber sürerim)
(bkz: insert coin ulan mal)
Gerçekten çok kaba, çok ayıp bir laf. Bu pankartı açan arkadaşlara su an itibariyle küsüyorum.
gercek fenerbahce'lilerin acmadiği pankart.
bunu yapsa kolpa fenerliler yapar,
o da olmadi ;
bunu yapsa yapsa polisan yapar. *
fenerbahçe nin kötü gittiği sezonda aziz amca game over insert coin şeklinde galatasaraylılar tarafından açılmış ironik olan pankarta fenerbahçelilerin fütursuzca verdikleri karşılıktır.
"resmi yok mu beyler, bi link verin de gülelim, neşemizi bulalım" diyenler ve merak edenler için üşenmedim araştırdım, buyrun efenim,

http://www.fenerbahcecumh.../Pankartlar/Pankart05.jpg
bir benzeri için;
http://www.anti-fener.inf...nt/2007/orospu_cocugu.jpg
*
bu ayıp pankartın koordinatlarını merak edenler için,

bu terbiyesiz pankart maraton üst tribünde açılmış olup, hemen sağında "başpikopos terim", hemen sol tarafında ise "fransız da olursun yunan da senin sorunun tohumunda" pankartı açılmıştır.

(bkz: o an hatıramda mazi canlanır)
bir avuç azize evlatlarının yaptığı terbiyesizliktir. görüyoruz ki bu terbiyesizliği savunup ballandıra ballandıra anlatanlar da vardır. (bkz: #4200454) kalite yoksunluğu böyle birşey olsa gerek.
buna benzer pankart olan "hepiniz orospu çocuğunuz" pankartı çok tepki alınca galatasaraylı taraftarlar, bir sonraki hafta şöyle bir pankart açmışlardı; "fikrimiz değişmedi, hepiniz hala öylesiniz"
(bkz: fikrimiz değişmedi hepiniz hala öylesiniz)
(bkz: götünüzden siktik mi)
feyirpileylik sıralamasında 2.liği ise adanaspor "hoşgeldiniz orospu çocukları" pankartıyla alıyor.
fenerbahcelilerin tasvip etmediği pankart* .
bir diğeri için: (bkz: fikrimiz değişmedi hepiniz hala öylesiniz)

görsel
çok terbiyesizce. böyle işlere annelerin karıştırılmasından gayet rahatsızım. edeceksen adama küfür et. annesinin günahı ne.

ha bir de bu başlıktan rahatsız olup hepiniz hala öylesiniz mesajı vermeye çalışanlar var ki onların durumu daha vahim. üzülüyorum onlar için.
anaya babaya saygısı olanların savunmaması gereken pankart. nasıl nkfvas pankartı terbiyesizlikse buda öyledir.

edit:ulan bunun nesini eksiliyorsun?
bir benzeri adana'da açılmıştır. yaratıcılıklarını kutluyoruz.
(bkz: hoşgeldiniz orospu çocukları)
güncel Önemli Başlıklar