1. 5687.
    kuzeyin yeni kralına biat edin.

game of thrones

we the north.
    1 -5 ... everybody calls me alpha
  2. 5688.
    güzel bir dizinin içine nasıl edilir finaliyle bize göstermiş dizidir.
    2 ... leyte
  3. 5689.
    Sokaktan geçen herhangi bir adamın bin kat iyi final yazacağı dizi.
    2 ... cynthia witthoft
  4. 5690.
    Hiç izlemediğim fakat "Night King geliyoor!" nidaları eşliğinde Sophie Turner, Emilia Clarke, Jason Momoa(Jason sanırım son sezonda yok öyle biliyorum) gibi ünlü isimlerin Night King'i bir bölümde harcadıkları mitolojik dizi. Cinselliği bol ve bu özelliği yüzünden ilgimi hiç çekmedi. izler miyim? Emin olun bilmiyorum
    ... ordinat adam
  5. 5691.
    Neredeyse televizyon tarihinin en iyi dizisi olmak üzereyken finaliyle değil finale giden yolda 7. ve ama özellikle 8. sezonda ağır sıçan bir dizi olarak kaldı.

Açıkçası 8. sezon 5. bölümde olan olaylarla o dizi zaten o şekilde final yapabilirdi. Yani niye çoğu insan şaşırıyor anlamıyorum, o gidişattan başka bir final çıkmazdı. Yani sorun finalde değil son iki sezonun kendisinde.

Beğenmeyen taraftayım. Özellikle 7. ve 8. sezonda dizinin hiçbir sezonunda olmayan bir acele etme ve olaylar arası kopukluk hali vardı. Tabi kitabın yani orijinal hikayenin bitmiş olması ve olayın yalnızca senaristlere kalmış olması da bunda bir etken de be kardeşim hiç mi yazarına gidip sormadınız bu dizinin finalini nasıl yapalım ne düşünüyorsunuz diye.
    1 ... my name is nobody
  6. 5692.
    olması gereken : tahtlar oyunu
    olan : taht oyunları

-.-
    ... moonseeker
  7. 5693.
    game of thrones
    5 -1 ... forza besiktas
  8. 5694.
    --spoiler--

avengers end game den bile kötü final yapmışlar amk. halbuki daha kötüsü olmaz diyordum.
    sezon 1 bölüm 1 den bu yana ilmek ilmek yüceltilen night king arya kızımızın pıçak darbesi ile öldü lan iyi mi i?
    o 70 bin ölünün içinden nasıl geçmeyi başardın da zıplayarak adamı öldürdün ! daha 20 dakika önce kütüphanede 2 tane ölüden kaçmak için sessizlikten ölüyordun.

ulan gerçekten leş bir sezon ve finaldi.

tamam ilk yazdığınız senaryo bu değildi. hatta çaldırdınız diye ikincisini de değiştirdiniz anladık ta üçüncü alternatifiniz bu muydu arkadaş.
    olm çok kızgınım lan bildiğiniz gibi değil.
    ejdarhanın sikko bi şekilde ölmesine ne diyorsunuz. peki sırf hikayesi var diye bryan ı kral yapmalarına. ulan marifet hikayedeyse onun kralı jon snow da . adam öldü dirildi daha ne olsun . duvarda nöbet tuttu, insanlık için krallığından feragat etti... 3-5 bin askerden korkup adamı ne skime yine duvara gönderiyorsunuz.
    ya neresinden tutsan saçma finaldi

üzüldüm.. oyuncular da zerre tatmin olmamıştır açık konuşayım.

neyse, çok iyi dizinin çok kötü final sezonu oldu diyip bitirelim

--spoiler--
    2 ... sinek as
  9. 5695.
    --spoiler--

az önce bitirdiğim dizi.

ağlatacak kadar kötü bitmiştir. hayal kırıklığı.

--spoiler--
    3 ... skordan sorumlu devlet bakani
  10. 5696.
    her ne kadar çok sevildi ve popüler oldu ise sonu kötü bitmiş olan dizidir.
    ... pentorvinor