bugün

eğer sarcasm yapıyorsan diyeceğim birşey yok, ama ciddiysen eğer ensest ilişki övülmüyor dostum, ensest ilişki dizide mevcut.
dizide onlarca şey oldu, hiçbirine takılmadan direk ensest ilişki görünce "ulan bu dizi beni anama, bacıma kaymaya tahrik ediyor" gibi bir kafa yapıyorsan çomar oluyosun, üzülme ama, sayıca üstünsünüz ülkede.
ne yazık ki insanların bilinçaltına işlenmeye çalışılan iğrenç bir övgüdür. aslında laf aralarında oluyor bunlar, tanrıya küfür gibi. önce hepsi diliyle kötülüyor ensest ilişkiyi fakat daha sonra laf aralarında hani böyle bi ciddi oluyorlar ya. heh. işte o zaman ensesti kötülemenin ve şeytani görmenin saçmalığını ve ahlak algısının kavimden kavime değişiklik göstereceği falan filan...

adamlar kafayı yemiş usta. özet olarak bu yani bilinç altımızı sikiyorlar. tek bu da değil. tanrının zalim olduğunu da dizi boooool boool işliyor. neyse bilinç altlarımıza dikkat gençler.

edit: rica ediyorum 11. nesiller kendilerinden önceki nesillerin lafına karışmasınlar. susunda önce daha tecrübeleri yazarlar konuşsun, size ne oluyor biz varken. *
saçmalık. bütün bunları olanca açıklığı ile bize gösterdiği için seviyorum ben bu diziyi. sen de izlemezsin olur biter.
gerçek dışı iddiadır. buna inanan dünya düz, ay bir hologram falan da diyebilir. tipik komplocu kafa.

bütün dünya işi gücü bıraktı, yazarı edebiyatı, senaristi ve yönetmeni sanatı es geçti de sen bacına hallen diye seferber oldu çünkü.
o ensest ilişkiden joffrey çıkmış hâlen övüyor diyen var. *
dünyada ensesti savunan bu kadar din ve ideoloji varken bırak şimdi diziyi.
iyi ki izlemiyorum yoksa gider dayıma hallenirdim.
--spoiler--

--spoiler--

o zaman bu dizi düğünde damat bıçaklamayı da övüyor, random insanların üzerine it salmayı da övüyor, eskili yenili 7 tanrılı dini de övüyor, canlı canlı insanları yakmayı, derisini yüzmeyi, iyi niyetli bir babanın kafasını uçurup mızrağa oturtup kızına zorla gösterilmesini de övüyor, bir abinin bir kız kardeşi adeta damızlık koyunmuşcasına satmasını da övüyor. onlara hiçbirşey yok ama cinsellik var ya, ensest ilişki var ya çomarlar dile geliyor. abi cidden bitmediniz amk. sana göre de övüyorsa izlemeyiver amkk nedir yani...
din kitapları adem havvadan üredik diyince itiraz etmeyen zevat, hangi modern insan toprak bölünmesin diye amca kızıyla evlendirilmiş açıklasın. bunu söyleyen ejderhaya da inanır.
Bütün dizi ekibi hatta kitabın yazarı George Martin işi gücü bırakıp bacına kay diye yazdı o kadar kitabı aynen ya.
Nefret objesi lannisterlar ensest ilişki yaşıyo, joffrey gibi çocukları oluyo ama övüyolar ensesti, he canım he.. Targaryenlerdede var ensest ama dizide geçmiyor.. Keşke starları ensest yapsalardı, iyi kötü, toplumsal normlar iyice birbirine girerdi, millet kimi destekleyeceğini şaşırırdı ama maalesef ensest kötüleniyo dizide net bişekilde.. Cersei orospusunun shame yürüyüşü çok rahatsız etmişti beni.. Yaptığı onca kaltaklığa rağmen kardeşiyle yattı diye cezalandırıldı.. Size ne ulan, size ne? Neyse efenim ensest benim kabul edebileceğim bişey değil, ama gidip de ensestleri yakalım kafasında da değilim sizin gibi, karşılıklı rıza varsa, size bok yemek düşer her konuda
Jon snow un halasını düdüklemesi ile iyice ayyuka çıkan durumdur.

Burada içinde defalarca ensest dönen game of thrones i kötülesem 10 larca eksi oy alırım çünkü kendini kanıtlamış bir yapıt.

Ancak murat başoğlu nu eleştirip hakaret etsem güzelce artı oy kasarım. günümüz de ensesti normal gösterme çabası var özellikle batı dünyasında. Onlarda olunca bravo ülkemizde yasanınca protesto.

Karar verilmeli ve enses denilen iğrenç duruma din dil ırk fark etmezsizin karşı çıkılmalı.
güncel Önemli Başlıklar