bugün

gafayı fantaziyle bozmuş hayalperest bir budaladır.
yok efendim starklarmış lenchesterlermış bir sürü hayali ırkların birbirleriyle savaşmasını izleyip duru bunlar. bir de bunları günümüzdeki ırklara dayandıranlar var. mesela biri diyordu ki starklar türkmüş. niye türk diye soruyorsun. bozkurtlar onların da simgesiymiş. ulan adamın bakıyorsun filmdeki kültürüne resmen avrupa kültürü. ne alaka? gülüyorum tabi ben bunlara. bir de ejderhalı khalesi'ye aşık olanlar falan var. koca oval popolu hiç güzel bi hatun değil. koca poponun da gideri olanı olmayanı var. kaç sezon izliyorlar hiç sıkılmadan. resmen vakit kaybı. bütün bunlar bizi milli şuurumuzdan koparmak için çekilen diziler. uyanalım artık. seyretmeyelim, seyrettirmeyelim.
ordaki ufak boylu abimizi seven tiplerdendir belkide.
kafayı türk dizileriyle bozmaktansa bu tür dizilerle bozmayı yeğleyen tiptir.
bence ileri geri konuşmamız gereken konu.
görsel
hee amına koyim elin amerikalısı işi gücü bıraktı senin milli şuuru yerle yeksan etmek için milyon dolarlık diziler çekiyor. kendinizi bu kadar önemsemeyin, dizi işte izle geç.
garip bir tiptir doğrusu.

ben pek dizi sevmem. lakin yeşilçam filmlerini izlemeye bayılırım. özellikle de kamuran'ımla... yalıda... benim odamda... baş başayken... filmlerin sonu hep mutlu sonlarla bitiyor. ihihihihi.

neyse kuzum konumuz sapmasın; game of thrones izleyen tip gariptir evet. lakin yeşilçam izleyen tip nasıldır? misal ben. ay çehreli, yürek hoplatan memişlere sahip, beylerin dikkatlerini ziyadesiyle çeken, onların kalbini tam on ikiden vuran bir kase... evet ben deniz buyum kuzum. tipim budur.
Benim o tip. Kurgusu senaryosu mükemmel olan dizilerden, senaryosu iyi olan person of interest var bir de.
güncel Önemli Başlıklar