1. 1.
  game of thrones u sadece dizi üzerinden takip eden bir sürü insan olduğunu bildiği halde gidip kitaplardan hem de 3.4. sezonun konularından ipucu vermektir.
  eh be adam o kadar merakla izliyoruz oraya spoiler yazıyosun da kitaptan diye belirtmeye mi eriniyorsun?

  diziden bile spoiler verirken belki eski bölümlerde olanlar vardır diye sezon 2X07 2X08 diye yazıyoruz sen de kitaptandır yazsan ne güzel olacak kardeş kardeş geçinip gideceğiz dünya barışı falan.

  bu uyarıyı gördükten sonra hala aynı davranışı sergileyen dostlarım her kitap spoilerlı entrylerinde tüm sülalelerine söveceğimi bilsinler.
  5 -1 ... baharda bluescu olan metalci
 2. 2.
  bunu vakti zamanında owencan yaptıydı ekşi'de de ekşici piçler annesine mi sövmediler kendime mi cidden çok iğrençti. e arkadaşım spoiler veriliyorsa bakmazsın sen de spoiler ibaresi denen bir şey yapılmış. zaten öğrenmek istemiyorsan o başlıkta işin ne? başka başlık mı kalmadı? adamlar ne yazacaklar o başlığa? bugün hava yağmurlu yazmıyacaklar herhalde. kitap ya da diziyle ilgili yazacaklar. madem bilmek istemiyorsun olacakları tıklama. bu kadar da basit. mal mal işleriniz var arkadaş ya!
  1 -1 ... nil nil nil
 3. 3.
  (bkz: aaa kitabı da mı çıkmış) *
  4 ... shozhenq
 4. 4.
  kitaptan spoiler verme ve bunu kitaptandır diye belirtmeme piçliğinde bulunup bir de okumayın o zaman diyenler için, e kardeşim ben belki dizinin son bölümü hakkında kim ne yazmış ne yorum yapılmış onu okumak istiyorum, bittikten sonra izlediğim şey üzerine konuşmayı seviyorum. hey allam. kitaptandır yazmak ne kadar da zor bir işmiş meğer.
  mal mal üşengeçlikleriniz var.
  4 -1 ... baharda bluescu olan metalci
 5. 5.
  bir arkadaşınızın sabah telefona mesaj atıp, en can alıcı spoiler söylemesinden daha masum eylemdir. sizde uykulu gözlerle, daha romantik şeyler düşünürken, okuyuveriyorsunuz böyle bir şeyi. **
  3 ... larsmon
 6. 6.
  adet haline getirilir* ve birisi tarafından şikayet edilirse çaylaklık sebebidir.
  ... double cross
 7. 7.
  game of thrones u sadece dizi üzerinden takip eden bir sürü insan olduğunu bildiği halde gidip kitaplardan hem de 3.4. sezonun konularından ipucu vermektir.
  ... rahman07
 8. 8.
  tuzağa düşürüp hiç beklenmedik bir anda verilirse son derece zevkli olabilir. spoiler saldırı olarak kullanılabilir aslında.
  ... skaty