1. 1.
  Muhtemelen 2019 yılın başına kadar beklemek zorunda kalacağımız sezon ve bölüm.

  https://www.theverge.com/...season-8-2019-speculation
  ... game of thrones taki kerhaneci
 2. 2.
  --spoiler--

  zaten tüm saganın sona erişi birkaç bölümden ibaretken içine on dakikalık ejderha sürmeli, klişe bir romantik komedi sekansı yerleştirilmiş got bölümü. hayalkırıklığı.

  --spoiler--
  4 ... antimatter
 3. 3.
  got dizisinin son sezonunun ilk bölümüdür.

  --spoiler--

  --spoiler--

  Arya'nın ilk sahnesinde bir kaç dakika içinde değişen duygularını görmek mutlu etti. yüzsüz olduktan sonra çok ifadesizdi. hâlâ bir şeyler hissettiğini bilmek güzel. sansa'ya olan bağlılığı da çok hoş. büyüdüler sonunda.
  bran'ın sürekli "ben ne yangınlar gördüm... hiçbiri öldürmedi..." tripleri beni öldürüyor. tamam çok feci şeyler gördün ama eğreti duruyor be yavrum. belki oyuncudan kaynaklı bir oturmamışlık vardır benim gözümde, bilemiyorum.
  dany'nin sürekli "quin'im ben quuuiiinnn" sevimsizliği ne zaman bitecek merak ediyorum. Jon için tahttan vazgeçmez bence hoşuna gitmese de ortaklık teklif edecek. taht kavgası yaşamalarını isterim, bu daha gerçekçi olur. Dany gücünü zor elde etti, taht onun hakkı diye çekilirse saçmalamış olurlar.
  tormund ve efkarlı'nın önceki sezon ne yaptıklarına dair hiçbir fikrim yok. noldu öyle? oldum sahne boyunca. minik sam'i de hatırlamıyorum...
  sam beni kahretti. babasının ve kardeşinin öldürüldüklerini anlamak istemedi bence.
  kahpe Dany.
  umber bebesine de üzüldüm. sonunda korkuttu piç.

  --spoiler--

  --spoiler--
  7 -2 ... lavandula