1. 1.
  hitler dönemindeki alman nasyonal sosyalist işçi partisinin (nsdap) ve aynı zamanda sümer güneş tapınağı rahiplerinin sembolü.
  1 -1 ... fearless
 2. 2.
  aynı zamanda bir pagan sembolüdür..
  (bkz: da vinci şifresi)
  1 ... intensivecare
 3. 3.
  swastika diye de bilinir. esasen hitler'e itfa edilmesi yanlıştır, zira gamalı haç olsun sadece haç olsun hırıstiyan dini öncesinde de bulunan ve özellikle mezopotamya pagan kültüründe olan bir simgedir. ayrıca, hitler bu simgeyi bilerek kullanmıştır, zira bu simge efsane anadolu uygarlığı hititler'in pek çok simgesinden en çok kullanılanıydı ve zaten hitler alman ırkı kökeninin (hititçe'nin almancaya benzemesinden dolayı) anadolu'daki hitit uygarlığından geldiği tezlerini savunmaktaydı (ki bu hiç de yabana atılacak bir tez değildir), zira kendi köklerinin simgesi olan gamalı haçı da kullanması doğaldır. ayrıca çift başlı kartal da hitler'in anadolu'dan kendine yonttuğu bir simgedir, zira çift başlı kartal hittiler'de imparatorluk simgesini temsil etmekteydi.
  2 ... kerameti kendinden menkul
 4. 4.
  swastika diye bilinen, doğu kökenli inanışlarda doğup gelişmiş olan, uçları dört yön, dört elementi simgeleyen, ortasına çeşitli muskalar yazılarak kullanılan bir tılsımdır. hitler in bunu kullanma amacı, okülte olan inancından ileri gelir. yepisyeni bir keşif olmadığı gibi, çok eski ve majikal anlamlar içeren bir semboldür. aynı zamanda nasyonal sosyalizm işareti olduğu için ilgiye muhtac tüm çocuklarımız bunu sağına, soluna, kıçına, başına çizer. (hepsi alman üstün ırkından maaşallah hepsi nazi bunların yahu!)sırf üç kişi şaşırıp bakıcak diye maymun olmak pek eğlenceli değil ama, ego bu, önce o konusuyo tabii.
  3 ... merenptah
 5. 5.
  şekil olarak çok estetik ama bir o kadar da ürkütücü sembol.

  http://www.classicfirearms.co.uk/NAZI%20FLAG%202.jpg
  -1 ... chilavert
 6. 6.
  Nazilerin amblemidir.Gamalı hac aslında 4 dört tane ''l'' harfinden oluşur.Light,love,luck,life smigeleridir.Bu simgelerden nasibini almamış olan nazilerin kendilerine mal ettikleri bu simge tarih boyunca çeşitli kavimler boyunca kullanılmıştır.Uçları sola doğru kıvrık olanlar iyiliği ve gücü temsil ederken,sağa kıvrık olanlar ise kötülüğü ve mutsuzluğu temsil eder.
  -1 ... geluta zado
 7. 7.
  mezopotamya uygarlıklarından ziyade sırasıyla en çok hindu-budist, yunan-roma, nors ve eski cermen milletlerinin sembolü olarak kullanılmıştır. swastika'ya pek çok antik bulguda ve değişik kültürlerde rastlanılması swastikanın bir zamanlar ortak bir dinin sembolü olma ihtimalini kuvvetlendirmektedir, ki bu da izlanda'dan çin'e kadarki alanda yaşayan milletlerin bir zamanlar ortak bir dine sahip olduğuna işaret etmektedir.
  1 ... westphalia
 8. 8.
  geçen denk geldiğim magazin programında * *, taş bebek lakaplı gönül yazar isimli şahsiyetin yanağında dövme şeklinde görülen işarettir. bayana bunun anlamını, niye yaptırdığını sormuşlardır. o ise bu konulardan bihaber, başka yapıştırmalı dövme kalmadığı için bunu yaptırdığını söylemiş, etrafa bununla hava atmıştır. çok ürkütücü bir sembol olup, "aman istemem benden eksik kalsın" dedirticidir.
  -1 ... sophie
 9. 9.
  (bkz: achtung)
  (bkz: heil hitler)
  ... arude50
 10. 10.
  (bkz: gamalı haç ile kızılyıldız arasında)
  ... thedewil