1. 1.
  metro turizm yönetim kurulu başkanıdır.* 1965 Ayvacık SAMSUN doğumludur.
  1 -1 ... just my luck
 2. 2.
  tmsf'nin finansal kiralama şirketleri ile ilgili kanun çıkmadan önce, K finansal kiralama ve Eti Finansal Kiralama'yı satarak mağdur ettiği kişidir.
  -1 ... damat hobbit pasa
 3. 3.
  fotomaç'ın iddia yorumcusu.
  ... idriskaptan
 4. 4.
  son derece başarısız olan iddaa tahmincisi. verdiği tahminlerden özenle uzak durulmalı.
  1 ... chilavert
 5. 5.
  Metro'nun sahibi, iş hayatına Esenler'de çaycılık yaparak başlamış ve sonra bir şekilde büyümüş kişi. Otobüslerden sonra otogar işletmelerini de tek tek ele geçirmeye çalışmaktadır. Hukuken ispat edilemese de fiilen mafyadır.
  2 ... ankaralimuhtar
 6. 6.
  (bkz: karanlık adam)

  hakkında sayısız dava bulunmaktadır ve bunlardan her nasılsa aklanır. birçok kez dgm'ye gitmiştir, çete oluşturma, suç amaçlı çıkar örgütü kurma, uyuşturucu kaçakçılığı gibi pek çok işe bulaşmış ve hakkında davalar açılmıştır.

  metro turizm'den bilet alan her insan evladı bu adamın palazlanmasına destek olmaktadır.
  4 ... atibmaracabmarac
 7. 7.
  Otoyol kenarlarındaki aklınıza gelebilecek işletmelerin yüzde 90ının sahibi olan adamdır. işletme tarzını, Metro firmasını sevmem ama şu da bir gerçek ki Türkiye'de bir futbol takımı biryerlere gelmek istiyorsa arkasına maddi gücü almalıdır ki ülkemde maddi güç de böyle ihaleye fesat karıştırmaktan, orayı burayı peşkeş çekmekten geliyor. Umarım Samsunspor'un 1. lige çıkmasıyla desteğini daha da arttıracağı hatta başkanımız olacağını umduğumuz adamdır. öz be Öz samsunludur ayrıca.

  Bu saatten Sonra ismail uyanık gibi onurlu adamları bulmak zor.
  2 ... selim pusat
 8. 8.
  türkiye'nin en büyük otobüs filosuna sahip iktidara yakın işadamı.

  ayrıca Samsunspor'un başkanı olmasa da onun ekibi takımı yönetmektedir. dün kendi söyledi aziz yıldırım'la kankaymış.
  --spoiler--
  "samsunspor'a 1994'ten bu yana destek sağlıyorum. bunu bir görev olarak yapıyorum. samsunspor benim anamdı, babamdı, kara sevdamdı. işlerimdeki başarı birilerine hayaldi başardım. şimdi samsunspor için hayal ediyorum. para kazanan her yıl bir iki kupayı alan bir kulüpten sözediyorum. bu hayal mi? benim için de hayal ama başaracağız.
  --spoiler--

  (bkz: metro turizm)
  1 ... eskizamanhikayesi
 9. 9.
  Metro turizmin sahibi... Samsunsporun her zaman yanında olup , maddi destekle oyunculara oynama isteğini kazandıran ve bu sene samsunsporun süper lige çıkmasında %51 etkisi olan adam.
  1 ... klasgenc
 10. 10.
  benim olduğum yerde kimse kimseye fazladan bir kuruş ödemez. nefesi yeten borazan çalsın diyen kişilik. 3 - 5 sene içinde samsunspor'umuzu süper ligde şampiyon bile yapabilir.
  1 ... ucanimamtaklaatiyor