bugün

Ağır ve net hazimsizliktir. Basaksehirden her maç 4 yiyip sonra hakem diye aglamayacaksin.
Söz konusu olmayan durum. Donuz listemde olduğu için kimin iddiası olduğunu göremiyorum ama onlarca kupa kazanmış bir takımın birinci kupasını kazanma ihtimali olan bir kulübe karşı hazımsızlık yaşayacağını düşünmek için galiba fanatik Fenerbahçe ya da Beşiktaş taraftarı olmak gerekiyor.
komiktir. başakşehir'i ben de sevmiyorum, iktidarı ben de sevmiyorum ama bu konuda başakşehir'e laf edecek son takım sizsiniz tokiciler.

başakşehir devlet destekliymiş, nasıl transfer parası buluyorlarmış vs vs.

olum sizin stadınızı devlet yapmadı mı? 500 milyonluk vergi borcunuzu devlet silmedi mi? bizimle geçen sezon şampiyonlukta çekişirken, rte'yi camia olarak ziyaret edip, boy boy fotoğraflar çektirip, son haftalarda hakem desteğiyle hatalı kararlarla şampiyon yapılmadınız mı?

fenerbahçemizin, ''hiçbir destek olmadan'', sadece kendi imkanlarıyla yaptığı şükrü saraçoğlu stadı'nın, bu alanda (kendi imkanlarıyla, desteksiz) dünyanın en iyi statlarından biri seçilmesinden utanır insan. ha bir de, şu an fenerbahçe-başakşehir çekişmesi olsaydı, başakşehir'i destekleyeceklerdi bunlar. şunu da ekleyelim. neredeyse her hafta aleyhine hatalar yapılan fenerbahçe'nin bu aleyhine yapılan hatalardan bahsetmezler, ne hikmetse başakşehir ile oynanan maçta ''fener'in penaltısını vermediler, başakşehir'in golü hatalı, başakşehir'e kırmızı çıkmalıydı'' gibi savunmalar yaparlar. işlerine gelince nasıl da objektif olabiliyorlar.