bugün

eğer bir mucize gerçekleşir de bütün galatasaraylılar komple oylarını bu partiden çekebilse eminim topu atacak olan partidir.

çok da iyi olur.pek de iyi olur...galatasaray öncüdür ve umarım bu yönde bir kampanya başlar ve bütün galatasaraylılar bir olup bu partiye oy vermez...nerden baksan 10-12 milyon.allah bereket versin...iktidar değiştirmeye yeter de artar.

o zaman görürüm ben o havaları...dayılanmaları..sultanlık özentilerini.fişlemeleri..soruşturma açmaları.
götteki kıldan meded umacak hale gelmiş gençlik kolları üyesi yakarışı.

siz anca b...yı alırsınız.
desteklediğim vermemedir.
not: ilk seçimim. *
galatasaraylı ve akp'ye oy verecek seçmenin galatasaraylılığının üstün gelmesi durumunda gerçekleşecek durumdur. zordur.
olması gerekendir. bu tabi onurlu ve şerefli galatasaraylılar için geçerlidir. diğerleri verebilirler.
bir galatasaraylı olarak eğer akp ye oy vermeyi düşünseydim açıkça söylüyorum ki bu saatten sonra sikseler yine vermem afedersiniz.
takımını bırakan gerizekalı sözde taraftarlar tarafından gerçekleşemeyecek eylem.
herkes hayatta bir kimliğini ön plana çıkararak yaşar...kimi mesleğini, kimi soyadını...bizim gibi ülkelerde taraftarlık kimliği de baskındır...koca bir camiayı sadece yuh dedi diye suçlu ilan edenlere o taraftar herhalde bir tepki koyar.

ya da bilmiyorum..belki oyları da artabilir malum şahsın..ben bu halkı harekete geçirecek şeyin ne olduğunu bir anlayamadım...

"oh ne güzel bizi kameraya çekmişler tv ye falan çıkarız bu sayede" diye vermeyen adam gidip oy da verebilir.
halkı galeyana getireceğini sanan mal önermesi.
akla takılan sorulardan biridir. sarı kırmızı renklerinden olsa gerek pkk fetö dhkpc tikko tkpml gibi illegal oluşumların sevdiği renkler maalesef sarı kırmızı.
Mesela bu da çanakkale de kahramanlığı ile ünlü 57. Alayın sancağı...

görsel
güncel Önemli Başlıklar