bugün

her sağlıklı insanın sorgulayıp da bulamadığı sebeplerdir. evet.
tam bir tedavisi henüz yok.
testosteron eksikliği kuvvetle muhtemeldir.
galip gelmesi. galip gelemedigi zaman bir tane bile kalmaz bunlardan.
zeka geriliğinin olmaması ve akraba evliliği ürünü olmaması yeterli sebeptir.
üstünden prim yapmaya çalışan orospu çocuklarını izleyerek eğlenmek.

amına kodumun sefil piçleri hahaha...

evet.
uefa kupasını aldığımız günün doğum günüme denk gelmesi ve benim o küçük yaşta onu sanki bir hediye gibi algılamam. o gün bugündür galatasaraylıyım ve gurur duyuyorum takımımla.
Bir insan başarılı olmayı, keyif almayı, mutlu olmayı, sadece futbol izlemeyi, yurt dışında alkış almayı, yurt içinde kıskanılmayı, tarihi ile övünmeyi istiyorsa Galatasaray'lı olması yeterlidir.
ben fenerbahçeliyim, sen de galatasaraylı ol diyen bir baba.
abinin galatasaraylı olması.
"facebookta "galatasaray <3" şeklinde bir durum güncellemesi ile 20'den fazla beğeni alan popüler kız" a sorulması gerekendir.
kapıkuleden öteye çıkış yapamayanların anlayamayacağı sebeblerdir .
mazhar osman'ın aciz kaldığı vakalardır.
baba hediyesidir,nasıl sahip çıkmayalım?
Erkek dediğin galatasaraylı olur.Bunu bir Fenerbahçeli söylüyorsa..
başkanının R leri söyleyebiliyor olması.
kolay olması.
metin oktay gibi türk futbolunun gelmiş geçmiş en büyük oyuncusunun galatasaraylı olması iyi bir nedendir. o yıllarda doğan çocuklara "metin" isminin verilmesinin bile bir nedeni vardı ve onun büyüklüğü, yalnızca gollerinden, oyunundan ileri gelmiyordu.

fenerbahçeli olması için kendisine sunulan boş çeki geri çevirişi bile yalnızca taçsız kral'a has bir duruştur.

(bkz: bizi sevenleri üzmeyelim baba).
Aklimin ermeye basladigi yillarda ortaligi yikmasi. 4 sene ust uste lig sampiyonlugu, uefa, super kupa derken Galatasarayli olmusum. O yillarda hangi cocuk baska takimi secerdi ki kendi basina?
işte bu;
http://www.youtube.com/watch?v=oOEUR2_09D8
aşktır. sebebi yok.
şikesiz tertemiz bir sayfaya sahip olmaktır. başkaları gibi madara olmamaktır.
beşiktaşlı, fenerbahçeli, trabzonsporlu, eskişehirsporlu, bursasporlu olmaktan farklı olmayan sebeplerdir. net bir açıklaması yoktur. kimi rivayetlere göre babadan etkilenmenin sonucudur, kimi rivayetlere göre renklerdir, kimi rivayetlere göre avrupa başarılarıdır.
ben gençlerbirliği' nin 1987' de galatasaray' ı 2-0 yendiği maçtan sonra, çocuk aklımla galatasaray' ı tutmaya başlamıştım. babam beşiktaşlıydı ama asla baskı yapmadı bana takım tutma konusunda. 25 senedir galatasaraylıyım ve mutluyum.
renklerin vermiş olduğu bir çekicilik.

sembolünün aslan olması. ( hani aslan en güçlü yaa )

şike bakımından adının çıkmamış olması. (şike yapmamıştır demiyorum belki az da olsa yapmıştır hani, ama fener kadar değil)
http://www.youtube.com/watch?v=fxJoUcxYBjo

yeterlidir sanırım..

(bkz: sevi sevmeyen ölsün)
güncel Önemli Başlıklar