bugün

sevgililerin en makbulu en guzeli en tatlisi en sekeridir. lakin duzenli olarak bir cimbomlu düdüklemek en guzel cinsel eylemdir. hayal gucu ile gercegin birlesmesidir. lakin avrupa gormus gassarayli hatunlar esnek ve sinir tanimaz olurlar.

edit: eksi artı kaygısı olmayan adamım ben. kız arkadaşımın galatasaraylı olmasını istemenin ve onun saydığım özelliklere sahip olmasını beklemem kadınlığa ya da insanlığa bir saygısızlık değildir.
şeref yoksunu erkeklere nasip olmazlar.*
candır can.
(bkz: galatasaray iç çamaşırları) giyen kız arkadaştır.
volkanın kız arkadaşını lincoln ün fülfüllemesi sonrasında volkanın göz yaşlarını evinden aldırmasıyla sonuçlanan olay kadar komik değildir.
hafif toplu olurlar genelde. tombul tombul böyle.
not: etimeskut şekersporluyum.
sexy kulübün sexy taraftarlaridir.
erkek doğmuş ama adam olamamışları tercih etmezler.
hepimiz gibi normal bir insandır..koyu bir fenerbahçeli olarak böyle iğrenç ve aşağılıkça düşüncelere tahammül edemiyorum..yok galatasaraylıymış, fenerbahçeliymiş falan..yahu hepimiz insanız sonuçta..adam fenerbahçeli oluyor kardeşi galatasaray'ı tutuyor..

ne kadar saçma sapan, şizofrenik ve aşağılıkça bir düşüncedir bu böyle..futbolun sadece bir spor olduğunu ve rekabetin sahada olduğunu unutup; bastırılmış sapıkça düşünceleri ortaya dökmek için futbolu kullanan bu hastalıklı zihniyetlere lanet ediyorum..

(#16135670)
volkan'ın kız arkadaşı ile lincolnü seviştirenlere tepki göstermek zor mudur peki cimbomlular önermesini akıllara getirir.

edit: dostum beni evden aldırsana.
Beşiktaşlı ya da Fenerbahçeli kızlardan farkı olmayan kızdır. Ne olacagdı.
Teselli etmek için en ideal takımın taraftarının kızlarıdır. Arkadaşsız kalmak daha mantıklı olabilir.
şahsım için hepsi çirkin olandır. tüm galatasaray kız arkadaşlarım çirkin lan resmen.