bugün

Çok ilginçtir. Takım küme mücadelesi hattına yaklaşırken, fenerbahçe'den fark yemişken "yeaa bana mı oynuyorlar sanki? Onlar para kazanıyor sonuçta." Veya "Fitbol mu, o da ne?" Tadında muhabbet yaparlar. Ama bir şampiyon olmaya görsünler, o seksi göt arşa çıkar. Üstüne 2 tane de kıytırık transfer gelince los galacticos demeye başlarlar. Los galacticos'a bak amk hamit,amrabat,burak.* Sonra bir senelik maaşını 10 senede çıkaramayacakları adamlarla kendi isimlerini bir arada anmaya başlarlar. Bknz: pato,tevez,torres vs. Millet ne paralar döküyor ilaçlara,uyuşturuculara bu kafaya ulaşamıyor lan.
fenerlileri "siz en son kupayı aldığınızda ben daha doğmamıştım, televizyon siyah beyazdı, yuh o ne be 29 yıl ezik fenev" sözleriyle hayattan bezdirirler. al işte sonunda aldı kupayı fenerbahçe. bu arada fenerli değilim, galatasaraylı da, beşiktaşlı da. barcelona candır.
küme düşmeye oynasa da6 tane de yese de hiç bir zaman havaalanında oyuncularını dövmemiş insan kafasıdır efendim.

edit : ne kadar eksilenmiş lan. ağır geldi entry galiba. galatasaraylı kafası tabi..
büyük olabilir dikkat etmek lazım.
5 x 10 x 300 ölçülerinde ağaçtan mamuldur.
(bkz: beşe on)
güzel kafadır, her yere girer.
o kafa hayattan her zaman keyif almaya çalışıyor olabilir mi?
(bkz: bir melisin göz yaşları)
içi bomboştur.
başarılarla dolu kafadır. takımlarıyla her zaman övünebilecek bir maziye sahiptirler ve bülbül gibi şakımaya başlayanları 2 kelimeyle susturabilirler.
mobilken bile o kadar çok yazı yazdırabilen kafadır. artık nasıl girdiyse..
kafası dahil 21cmdir.. *
karşılarındaki takım kim olursa olsun başarısını hiçbir şekilde çekemeyip bok atan zihniyettir.
en azından hiç bir yabancı takım bu kafayı taşıyan insanlarla ilgili yedi yıldızlı şikeci dememiştir.
Kafa yarıçapı 3cm olmasına rağmen düşünme yetisine sahip olan ama onu da sabriye son dkda penaltı kullandırırmışçasına harcayan kafadır efenim.
bir fenerli kafasıyla aynıdır, bir beşiktaşlıyla da aynıdır. ama bir trabzonlu kafası değildir, olmamalıdır. al birini vur ötekine.. trabzonlu kafası olmasın sahaya boklu don atarlar.
yine iş başındadır. felipe melo ile anlaşılamadığı haberleri üzerine "o kim loo, kimse gasraydan üstün diğildir, zaten riyerayı dövdü" vs. açıklamalara başlamışlardır. 2 gün sonra melo ile anlaşılsın aha buraya yazdım en kralı o olacak, tek eğlence yine galsray.
akp hükumetinde bakan olabilecek kapasitede olandır.
boştur. eziklik ve aşağılık kompleksi vardır. ha bir de burada 'fener'e giren ya da fener'lilere giren kafadır' tarzı yorum yapanlardan gibi orospu kafalıları da vardır.
ortada bi kafa olsa zaten 6alatasaraylı olmazlardı.
galatasaraylılara bu şekilde laf atan bir fenerbahçeli gördüğünüzde sakin olun, soğuk kanlılığınızı koruyun, kulağına yaklaşıp yavaş ve kısık bir sesle 2-2 diye fısıldayıp ordan uzaklaşın. çünkü birazdan orası kendini şampiyon zanneden binlerce fenevliyle dolacaktır. kafanıza konfeti atıp önünüzde timsah yürüyüşü de yapabilirler. bu insanlık dramına şahit olmamak için kaçın oradan. (bkz: bu damı 2-2 be)
akp kafası gibidir.

20 milyon gs'li akp ye oy verdi.
diğer takım taraftarları tarafından 100 lerce duble rakı, vodka, şişelerce bira içilse ulaşılamayacak kafadır. Çünkü uefa kupası görmüş, avrupai kafasıdır.
shalke macinda kendini iyice belli etmistir. alman liginde rezalet durumda olan shalke sozde barcelona gibi oynamaya baslamis. kacirdiginiz birsey var kardesim. shalke kendi oyununu oynuyor. mesele sizin o kadar da ruya takim olmadiginiz.

not: besiktasliyim.
onlara göre; sabri, hamit, snayder, drogba, burak ve selçuk şalke maçında gol atacaktır. matematikleri de zayıf. altıda durdular allahtan. onun da bir sebebi var, var var.
güncel Önemli Başlıklar