bugün

en tipik, en bilinen özellikleri ile bu iki güzide taraftar kafasının karşılaştırmasıdır.

bir fenerli olarak bazen mala bağladığımızı, bazen de sırf ibneliğine karşı tarafı ayar etmek için çirkeflik yaptığımızı kabul edebiliyorum ama maksat şenlik olsun. art niyet yok ortada.

ama galatasaray taraftarı çok ciddi. hatta ciddi ciddi sorunlu. götü düşse eğilip yerden almayacak derecede manyamış. bunlar hergün aynaya bakıp " ayna ayna söyle bana bizden daha güzeli var mı? " demiyorsa ben de neyim.

ayna: evet var. fenerbahçe.
ikisinden de paça olmaz. paça için kaliteli kafa lazım. evet.
fenerbahçeli:6 kasım 2002 galatasarayı 6-0 yendik.
galatasaraylı:bizim uefa kupamız var.

net.
6-0 muhabbetini kim yapıyor çok merak ediyorum. ulan ben de fenerliyim, nerden baksan 10'larca fenerli arkadaşım var, oturuyoruz konusuyoruz geyik üstüne geyik yapıyoruz ama daha 10 yıldır 6-0 muhabbeti gecmedi aramızda ya da başkasıyla. bu 6-0 muhabbetini kim yapıyor aq ya? cidden merak ediyorum. hala 6-0 da 6-0, aşın artık şu saçmalıkları ve fenerlilerin böyle saçma bi muhabbeti yaptığı falan da yok. artık cidden saçmalamaya başladınız ya, hayal dünyanız ne kadar dar...

büyüklük konusunda da mtk budapeşte takımının 2 tane avrupa kupası var, bu durumda benden daha büyük takım mı oluyor? saçmalamayın artık ya, uefa kupasına takılmayın 99'da alınmış bir kupa sadece, herkes fenerin şuan türkiyenin en büyük kulübü en güçlü kulübü olduğunu biliyor zaten, sadece fanatiklikten dolayı itiraf etmesi zor, olay bundan ibaret. dağılın
büyüklük neye göre kime göre? futbolda büyüklüğün ölçüsü kupadır başarıdır. hani senin kupan? hani senin başarıların? bir de kalkmış fener türkiyenin en büyüğüdür diyorlar. "kuş" beyinlilik bu olsa gerek
parayla saadet olmadığı gibi, parayla büyüklükte olmuyor.
--spoiler--
büyüklük neye göre kime göre? futbolda büyüklüğün ölçüsü kupadır başarıdır. hani senin kupan? hani senin kupaların? bir de kalkmış fener türkiyenin en büyüğüdür diyorlar. "kuş" beyinlilik bu olsa gerek

--spoiler--

görsel

Al Sana Kupa.
inter: köle
milan: soylu

celtic: katolik
rangers: protestan

galatasaray: istanbul ve türkiye geneli aynı dini özerkliliği kullanan taraftarlar.
fenerbahçe: istanbul ve türkiye geneli aynı dini özerkliliği kullanan taraftarlar.

bu saçma rekaber niyedir birader.
sizin aranızda olan sorunlar, kavgalar ve laf dalaşmaların sebebi nedir.

not: denizlispor taraftarıyım.
karar için tek bir örnek yetecek karşılaştırmadır.

Galatasaraylı: Bizim Uefa kupamız var
Fenerbahçeli: Olsun biz sizi bi keresinde 6-0 yenmiştik
Galatasaraylı: Bizim süper kupamız var
Fenerbahçeli: olsun biz sizi bi keresinde 6-0 yenmiştik

Galatasaraylı: 30 senedir türkeyi kupasını alamıyor fener

Galatasaraylı: Bizim toplam kupalarımız sizinkinden fazla

Galatasaraylı:Biz bir keresinde dünya sıralamasında 1. sıraya yükselmiştik

Galatasaraylı:Biz 4 sene üst üste şampiyon olan tek takımız

Galatasaraylı: Biz sizi 5-1 yenip Türkiye Kupasını almıştık

Galatasaraylı: Biz sizi 7 kişi ile 7-0 yenmiştik
Fenerbahçeli= ! ! ! ! ! ! 404 Error Not found...

edit: eksileyen fenerliler, eksiledikçe ne kadar aciz olduğunuz anlaşılıyor. gerçekler acıdır şimdi eksileyin eksileyebildiğiniz kadar...
güncel Önemli Başlıklar